Itaalia ülikoolis toimunud Ettevõtlus Talvekooli muljed

Triestes ettevõtlus kursusel käinud tudengite pitsaõhtu.

Trieste ülikool Itaalias kutsus vahetult enne jõule, 12-16 detsembril osalema Ettevõtlus Talvekoolis. See nädalane külastus ootas tudengeid, kes on huvitatud sealses piirkonnas kontakte looma ja muidugi ka tagasisidet saama oma ettevõtlusplaanidele.

Ajakava oli koostatud nii, et iga päev käidi külastamas kas mõnd kohalikku ettevõtet või kiirendit. Eksamitest kiirel ajal said 5 tudengit (Angela Aavik (Moe-, tekstiili- ja aksessuaaridisain BA), Merili Kukk, Marion Laev, Maria Naur, Kerli Valter (kõik Disain ja rakenduskunst MA)) võimaluse korraks siit lumisest talvest ära käia ja silmaringi avardada.

Angela jagab oma muljeid:

“Üks mu unistusest on olnud minna Itaaliasse ja see sai tänu EKAle ja Transform4Europile väga ruttu teoks. Tänu sellele reisile ei saanud ma vaid häid itaallastest sõpru ja tutvusi, vaid ka mujalt maailmast, sest loengutes olid inimesed kõik eri kohtadest kokku tulnud. Tutvustasime teistele Eesti tavasid ja lõbusaid fakte ning teised meile enda riigi omi. Õppisin natuke isegi poola ja hispaania keelt! Paljud huvitusid meie erialadest ning mida me tundides teeme. Näitasin pilte ja videosid ja jagasin oma muljeid ka EKAst endast.

Itaalia reisiga olen väga rahul ja õnnelik, et mind valiti. Sain palju tutvusi ning enamikuga suhtlen praegu ka. Ma arvan, et koolitöödes on andnud rohkem inspiratsiooni Trieste tänavad ja inimesed. Mida nad kandsid, millised nad olid jne.”

Vaata ka tudengite muljeid piltidelt.

Foto: Marion Laev 

Foto: Marion Laev 

Foto: Marion Laev 

Foto: Marion Laev 

Foto: Kerli Valter

 

Foto: Angel Aavik

 

Jaga sõpradega:

Postitas Piret-Klea Velleste
Viimati muudetud