Kaasaegse kunsti magistriõppekava tudengite väljapanek ARTVILNIUS’19 messil

MACA tudengid messil väljapanekut tutvustamas

EKA Galerii osaleb Kaasaegse kunsti magistriõppekava MACA tudengite väljapanekuga Baltimaade suurimal kunstimessil ARTVILNIUS’19. Mess kestab 31. maist 2. juunini ning leiab aset LITEXPO Leedu näituse- ja kongressikeskuses. Kohale on tulnud üle kuuekümne galerii, teiste hulgas ka Läti Kunstiakadeemia galerii ning selle aasta fookuses on Prantsusmaa galeriide ning kunstnike tutvustamine. 

EKA Galerii alt koostatud väljapanekul esitlevad oma teoseid Andre Joosep Arming, Angela Ramirez Fellowes ja Katrin Enni. Messil osalevad tudengid saavad näituse installeerimise ja teoste aktiivse tutvustamise kogemuse messikontekstis. Projekti koordineerivad Madli Ehasalu, Madis Luik ja Kati Saarits. 

Andre Joosep Arming esitleb kahte performatiivset videoetüüdi seeriast “Tõug” (2018), mis tegelevad isiklike kogemuste kehalise väljendamisega ja identiteediloomega. Angela Ramirez Fellowes installatsioon “Sometimes we remember [remembered]” (2019) kõneleb mälu teadvustamisest läbi mälestuste materialiseerimise protsessi, kasutades kaduvaid objekte ja tegevusi. Katrin Enni näitab materjalide heliomadusi uurivat kineetilist installatsiooni “Artificial Spring” (2018), kus igapäevaesemetest ehitatud masinad imiteerivad lindude ja putukate hääli. 

NÄITUSEVAADE
ANDRE JOOSEP ARMING
MACA ARTVILNIUS'19
ANGELA RAMIREZ FELLOWES
KATRIN ENNI 2
KATRIN ENNI
TUDENGID MESSIL
Jaga sõpradega:

Postitas Madli Ehasalu
Viimati muudetud