Avatud loeng: Leon van Schaik

Asukoht:
Pikk 20, Kanuti Gildi SAAL

Algus k.p.:
17.11.2016

Algusaeg:
18:00

Järgmine arhitektuuriosakonna Avatud Loeng toob lavale professor Leon van Schaiki

17. novembril kell 18 esineb Tallinnas Kanuti Gildi SAALis (Pikk 20) EKA arhitektuuriteaduskonna avatud loengute sarja raames professor Leon van Schaik, kelle koduülikooliks on RMIT University School of Architecture and Design Melbourne’is. Schaik räägib Tallinnas arhitektuuri ja linnaplaneerimise valdkonna näitel uuendusmeelse erialaringkonna sisemistest erisustest ning nii arhitektuuritudengid, professionaalid kui lihtsalt ruumihuvilised on oodatud kaasa mõtlema selle üle, mis asi on loomepõhine uurimistöö arhitektuuris ja linnaehituses.

Leon van Schaik on akadeemik ja autor, kes tegeleb ruumilise mõtlemise ja arhitektuuripoeetikaga ning uurib linnadisaini ja uuendusliku arhitektuuri tellimisega seotud protsesse. Mitmed Melbourne’i kõige tuntumatest kaasaegsetest hoonetest on sündinud tänu Schaiki rollile RMIT’s, kus ta oma tegevusega seisab dünaamilise arhitektuurikultuuri eest ja aitab kaasa hea arhitektuuri tellimisele.

Arhitektuuriteaduskond kutsub Tallinnasse loengusarjale esinema maailmas tuntud arhitekte, teoreetikuid, kriitikuid ja urbaniste, et tutvustada arhitektuuri, disaini, linnaehituse ning kriitilise mõtte värskeid vaatenurki. Loengud on inglise keeles ning tasuta.

Loengusarja toetab Eesti Kultuurkapital ja korraldab EKA arhitektuuriteaduskond
Kuraatorid: Sille Pihlak, Siim Tuksam
www.avatudloengud.ee

Anna tulemisest teada: https://www.facebook.com/events/1003032906475473/

Lisainfo:
Pille Epner
arhitektuur@artun.ee

+372 642 0071

Jaga sõpradega:
Lisa Google kalendrisse

Postitas Pille Epner
Viimati muudetud

Arhitektuur ja linnaplaneerimine Avatud loengud