Avatud loeng: M CASEY REHM

Asukoht:
Kanuti Gildi SAAL, Pikk 20 Tallinn

Algus k.p.:
27.04.2017

Algusaeg:
18:00

Avatud Loengute sarjas esineb SCI-Arci õppejõud M. Casey Rehm

27. aprillil kell 18 esineb Kanuti Gildi Saalis EKA arhitektuuriteaduskonna kutsel avatud loengute sarja raames arhitekt M. Casey Rehm, kes õpetab Los Angeleses asuvas ühes maailma tuntumatest arhitektuuri- ja disainikoolidest SCI-Arc, keskendudes arhitektuuri, fotograafia ja maalikunsti masinõppimise ja robootika teemadele. Rehmi asutatud Kinch’i arhitektuuribüroo uurib masina ja inimese ühiseid ja vastandlikke arusaamu esteetikast ja selle pidevast muutumiseks. Kuulama on oodatud nii arhitektuuri-, aga ka robootika-, programmeerimise-, disaini- ja vabade kunstide tudengid, professionaalid ja lihtsalt huvilised; loeng on tasuta ja inglise keeles.

M. Casey Rehm on disaini- ja algoritmilise konsultatsioonifirma Kinch asutaja. Kinchi projektid hõlmavad arhitektuurset disaini, interaktiivse meedia projekte, robot-tarkvara arendamist, info visualiseerimist ja algoritmilist konsultatsiooni. Hetkel tegeleb stuudio peamiselt tehisintellekti agentide väljatöötamisega, mille eesmärk on vahendada ja tugevdada suhteid digitaalse, analoogse ja inimese vahel. Tallinnas räägib Rehm oma huvist masinõppimise ja tehisintelligentsi vastu ning sellest, kuidas tänased arengud automatiseerimise vallas võivad muuta homse päeva disainipraktikat ning panna ühtlasi aluse uue esteetika tekkele.

M. Casey Rehm on õppinud Columbia ülikooli MSAAD programmis (lõpetanud 2009. aastal) ja Carnige Mellon ülikoolis (lõpetanud 2005). Enne Kinchi avamist praktiseeris ta üle kümne aasta arhitektina New Yorgis, Los Angeleses, Berliinis ja Londonis. Hetkel juhendab ta disainistuudiot ja seminare arhitektuurist, programmeerimisest ja robootikast SCI-Arc ülikoolis Los Angeleses.

Arhitektuuriteaduskond kutsub Tallinnasse loengusarjale esinema maailmas tuntud arhitekte, teoreetikuid, kriitikuid ja urbaniste, et tutvustada arhitektuuri, disaini, linnaehituse ning kriitilise mõtte värskeid vaatenurki. Loengud on inglise keeles ning tasuta.

M. Casey Rehmi kohta lähemalt: http://kinch-d.com/

Loengusarja toetab Eesti Kultuurkapital ja korraldab EKA arhitektuuriteaduskond
Kuraatorid: Sille Pihlak, Siim Tuksam
www.avatudloengud.ee
https://www.facebook.com/EKAarhitektuur/

Anna tulemisest teada: https://www.facebook.com/events/153666741830221/

Lisainfo: Pille Epner / arhitektuur@artun.ee / +372 642 0071

Jaga sõpradega:
Lisa Google kalendrisse

Postitas Pille Epner
Viimati muudetud

Arhitektuur ja linnaplaneerimine Avatud loengud