Avatud loeng: Tristan Boniver, 14. aprillil kell 18

Asukoht:
Kanuti Gildi SAAL (Pikk 20, Tallinn)

Algus k.p.:
14.04.2016

Algusaeg:
18:00

EKA arhitektuuriteaduskonna avatud loengute sarjas esineb 14. aprillil Tristan Boniver (Brussels, Belgium).

Loeng toimub kell 18 Kanuti Gildi SAALis (Pikk 20, Tallinn).

“Ülim analüütilisus ja põhjalik uurimustöö on eeldused igale projektile, mida Belgia arhitektide- ja kunstnikegrupp Rotor ette võtab. Nad on kureerinud, kirjutanud, ehitanud projekte tuntud arhitektuuribüroodele (OMA ülevaatenäitus Barbicanis 2011), näitustele (Belgian Pavilion Venice 2010, Fondazione Prada 2011, Oslo Architecture Triennale 2013) ning selle kõrvalt pidevalt (linna)ruumi ja selle ainelist kooslust nihestades,” tutvustab esinejat üks loengusarja kuraatoritest Sille Pihlak.

Tristan Boniver on Belgia kollektiivi Rotor asutajaliige. Ta õppis arhitektuuri Brüsseli Saint-Luc Instituudis ja La Cambre (ISACF) arhitektuurikoolis. Tristan on praktiseerinud graafilise disaineri, konsultandi ja arendajana nii era- kui ärikleintidele, lisaks on ta figureerinud Brüsseli alternatiivse põrandaluse elektroonilise muusikaskeenes. Ta kaitses oma arhitektuuridiplomi 2010.a. teemal “ümarnurgad”.

http://rotordb.org/

Arhitektuuriteaduskond kutsub Tallinnasse loengusarjale esinema maailmas tuntud arhitekte, teoreetikud, kriitikud ja urbaniste, et tutvustada arhitektuuri, disaini, linnaehituse ning kriitilise mõtte värskeid vaatenurki. Loengud on mõeldud nii arhitektuurivaldkonna tudengitele ja erialaga seotud professionaalidele, kui ka ruumikultuuri huviliste laiemale ringile. Loengud on inglise keeles ning tasuta.

Loengusarja kodulehekülg: www.avatudloengud.ee

Loengusarja kuraatorid on Sille Pihlak ja Siim Tuksam

Loengusarja kevadhooaega toetab Eesti Kultuurkapital

Olete oodatud!

Jaga sõpradega:
Lisa Google kalendrisse

Postitas Anu Piirisild
Viimati muudetud

Arhitektuur ja linnaplaneerimine Avatud loengud