EKA animatsioon 10 – Pidu!

Asukoht:
BFM Nova maja, Narva mnt 27, Tallinn, 4. korrus

Algus k.p.:
18.11.2016

Algusaeg:
18.00

EKA animatsiooni osakond on saanud 10-aastaseks ja ootab Teid peole!

Eesti Kunstiakadeemia animatsiooni osakonna 10. sünnipäeva pidu leiab aset animatsiooni osakonna praegustes ruumides BFM Nova hoones, IV korrusel (Narva mnt 27) 18. novembril algusega kell 18! Toimuvad töötoad, koogisöömine ja parimate animafilmide linastused.

Kell 18 juhendab osakonna legendaarne endine tudeng ja praegune sisearhitektuuri õppejõud Kristjan Holm krokii töötuba ning värskelt festivalivõitudega pärjatud noor animaator Sander Joon viib läbi GIF töötoa. Registreeri end töötubadele aadressil mikk.magi@artun.ee

Samal õhtul kl 18 linastuvad SuperNova kinos EKA animatsioonitudengite filmid. Kahel tasuta seansil näeb 10 aasta jooksul valminud paremaid ja erksamaid animatsioone. Enne seanssi esitleme värsket osakonna DVD kogumikku.

Kell 19 pakume kooki ja erilist Türgi kohvi, mille keedab oma eri retsepti järgi eesti animatsiooni fänn ja ЭТО-eksperimentaallabori kunstiline juht Peterburist, Aleksey Savinsky (Härra Vuu).

EKA ANIMAOSAKOND 10
18.11.16, BFM Nova maja, IV korrus

14.00 – Eesti reklaamagentuuride presentatsioonid
18.00 – DVD esitlus, animafilmide linastused ja töötoad
(Kristjan Holm – krokii, Sander Joon – GIF)
19.00 – Kook, Türgi kohvi ja Aleksey Savinsky

Sweet Dreams and welcome to the Animation Department!!!

Eesti Kunstiakadeemia animatsiooni osakond loodi 2006. aastal. Sama aasta sügisel alustasid õpinguid esimesed bakalaureuse tudengid ja 2007.a. esimesed magistrandid. Animatsiooni õppekava põhieesmärk on koolitada rahvusvaheliselt edukaid teoreetiliste teadmiste ja praktiliste oskustega animatsioonfilmi loojaid ning anda seeläbi panus animatsiooni kui kunstivormi arengusse kogu maailmas ning kinnistada Eesti, kui tugeva animakoolkonnaga riigi maine rahvusvahelisel kultuurimaastikul.

Vaata lähemalt: www.anima.eeja www.artun.ee/erialad/animatsioon/


Jaga sõpradega:
Lisa Google kalendrisse

Postitas Solveig Jahnke
Viimati muudetud

Animatsioon NäitusedTöötoadÜritused