ETVs saatesarja “Lõpetamata linn” 4. osa: linnalised keskused

Asukoht:
ETV

Algus k.p.:
15.09.2022

Algusaeg:
22:05

Lõpp k.p.:
15.09.2022

15. septembri õhtul 22.05 on ETV eetris saatesarja “Lõpetamata Linn” värskeim, 4. osa: “Linnaelu keskused”.
Räägime sellest, mida on vaja, et luua keskuse-potentsiaaliga kohti linnas – kohti, kus tiheneb võim, vaim või raha; küsime, kuidas ja miks on linnakeskused nihkunud ja keda ning mida silmas pidades tuleks üht linnakeskust üldse ehitada – ja kasvatame linnaruumi osas nõudlikku publikut.
Keskustest kõnelevad Andres Alver, Andres Sevtsuk, Andro Mänd, Siiri Vallner, Kalle Vellevoog, Jaanika Saar, Jiri Tintera, Tõnis Arjus.
EKA arhitektuuriteaduskonna uurimisprojekti “Lõpetamata linn” põhjal valminud 7-osalist saatesarja saab vaadata neljapäeviti ETVs ja igal ajal järelvaadata Jupiteris:
Autor Ene-Maris Tali, režissöör Märten Vaher, toimetajad Johan Tali, Ene-Maris Tali ja Marika Kaasik, operaatorid Madis Reimund ja Meelis Kadastik, helirežissöör Rein Fuks. Produtsent Ene-Maris Tali, eksperdid Andres Ojari, Toomas Tammis ja Johan Tali, kaasa lõid mitmed Lõpetamata Linna tuumikgrupi liikmed.
Saatesarja sündimisele panid õla alla Eesti Teadusagentuur ja Tallinna Strateegiakeskus ning algusest peale vankumatult “Lõpetamata linna” kõrval seisnud Kapitel.
Jaga sõpradega:
Lisa Google kalendrisse

Postitas Triin Männik
Viimati muudetud

Arhitektuur ja linnaplaneerimineArhitektuuri­teaduskond Üritused