Lauren Kacheri avatud loeng “Metareaalsus”

Lauren Kacheri avatud loeng "Metareaalsus"
Asukoht:
EKA, A101 (aula)

Algus k.p.:
06.10.2022

Algusaeg:
18:00

Lõpp k.p.:
06.10.2022

Disainiteaduskonna avatud loeng.
Lauren Kacher “Metareality: Luues identiteeti digitaalses, laiendatud ja päris ruumis” 
EKA aulas, A-101, 06. oktoobril, neljapäeval, kell 18.00. Loeng toimub inglise keeles.
Moega on toimumas revolutsioon. Analoogse ja digitaalse segus loome juba koostoimimisvõimelisi identiteete kolmes ruumis korraga: füüsilises, laiendatud ja digitaalses metaversumis.
Peamised tööriistad nagu plokiahel, 3D ja NFT-d, võivad anda loome- ja jaemüügi protsessidele rohkem võimalusi kui kunagi varem, et moodustada kergesti juurdepääsetav, jätkusuutlik ja uuenduslik tööstus.
Metareaalsus on lihtne tehe, mis määratleb nende kolme maailma ristumiskoha ja selle, kuidas saab tooteid valmistada vastavalt iga ruumi eelistele ja piirangutele. Aga mis need ruumid on, mida on võimalik luua ja kuidas me sellega käitume?

Lauren (KALAU) Kacher on fügitaalse moe pioneer, disaini konsultant ja loovjuht. Alates 2012. aastast on Lauren töötanud New Yorgis, Londonis ja Pariisis parimates moemajades, sealhulgas Saint Laurent ja Loewe.

Ta asutas 2021. aastal Alterrage’i – esimese DAO juhitud moemärgi, mis kasutab plokiahela tehnoloogiat, et luua koostalitlusvõimelisi kollektsioone füüsilistes, laiendatud ja digitaalsetes ruumides, mille missiooniks on kasutada tehnoloogiat reaalse maailma aktivismi inspireerimiseks.

Lauren töötab ka loovjuhi ja konsultandina, et suunata brände looma autentseid digitaalseid kollektsioone, millel on metaversumis laiendatud reaalsus ja fügitaalne kantavus. Ta juhib Metaverse Fashion Councili loomingulist suunda ja ehitab Pariisis asuvat Web3 moetööstust.

Jaga sõpradega:
Lisa Google kalendrisse

Postitas Andres Lõo
Viimati muudetud

Aksessuaari- ja köitedisainDisaini­­teaduskond Avatud loengud