OKAPI Galerii esitleb ühisnäitus “M_M_M_M”

Asukoht:
OKAPI Galerii Niguliste 2, 10146 Tallinn

Algus k.p.:
29.03.2016

Lõpp k.p.:
25.04.2016

„M_M_M_M“ on metallikunstnike Rait Siska ja Risto Tali, fotograafi Temuri Hvingija ja muusiku ning performance-kunstniku Erik Alalooga ühisprojekt, kus põimuvad autorite vaated kaasaegsele kunstile ja elule laiemalt. Lisaks kõigele muule ühendab kunstnikke huvi arhitektuuri vastu. Loomingulisi impulsse saadakse hoonete eripärasusest, selle detailsusest ja vormilisest struktureeritusest.

“M_M_M_M” projekt kasvas välja huvist traditsiooniliste kunstiloome tehnikate vastu, mille piire soovitakse ületada, nihestada või nendest sootuks vabaneda. Minevikust võetakse kaasa vana, mida asutakse kaasajastama. Näitusel eksponeeritud tööd on loodud kasutates fotograafia, metallikunsti ning ka muusika erinevaid kunstilisi võtteid, ühendades nende meediumite omavahelisi kokkpuutepunkte.

Autorite poolt välja töötatud tehnika, „punk“-söövitus, seisneb metall-lehe vanutamises, painutamises ja lõhkumises, millele järgneb selle fotomehaaniline menetlemine. Kasutatud tehnoloogia viib fotosöövituse uuele tasemele. Tegemist on uuendusliku

Näituse jaoks on kokku loodud 8 tööd. Kõik näitusel eksponeeritud tööd on unikaalsed, neid ei ole võimalik samal viisil reprodutseerida. Iga saadud fotoilmustus ja -söövitus on ainukordsed.

Näituse algataja on Okapi galerii ning see näitus on kaasatud Tallinn Music Week’i programmi.

Okapi galerii meediapartneriks on Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskus (EKKAK)

Näitus jääb külastajatele avatuks kuni 25. aprillini 2016.

Parimate soovidega,

Temuri Hvingija

OKAPI Galerii

Niguliste 2, 10146 Tallinn

Jaga sõpradega:
Lisa Google kalendrisse

Postitas Solveig Jahnke
Viimati muudetud

Ehte- ja sepakunst Näitused