Katrin Selin saab Rotalia Foundationi stipendiumi

Fotol Katrin Selin

Eraannetustel põhinev Rotalia Foundation (USA, Seattle) annab reedel 8. septembril 2023 avalik-õiguslike ülikoolide tudengitele üle 2023/2024. õppeaasta stipendiumid a’ 3000€ õppeaastaks.

Eesti Kunstiakadeemiast saab stipendiumi tööstus- ja digitootedisaini tudeng Katrin Selin, bakalaureuse õppekava II kursuselt. Soovitaja ja juhendaja oli EKA tootedisaini osakonnajuhataja, dotsent Maarja Mõtus.

Fondi stipendiaadid valiti konkursi korras välja nende üliõpilaste seast, kes k.a aprillikuu seisuga olid päevase õppevormi 2. aasta bakalaureuseastme, integreeritud õppe eelviimase aasta või magistriastme 1. aasta üliõpilased ning kes esitasid fondi stipendiumikonkursile vormikohase sooviavalduse 15. maiks 2023.

Stipendiumid antakse üle pidulikul aktusel reedel, 8. septembril 2023. a kell 17 Tartus Rotalia majas (Tähe tn 3).

Üldse saavad selleks õppeaastaks avalik-õiguslike ülikoolide (TÜ, TalTech, EMÜ, TLÜ, EMTA ja EKA) üliõpilased fondist kokku 33 stipendiumi kogusummas 100 tuhat eurot, mis on üks suuremaid eraannetusi Eesti üliõpilastele. Fond on toetanud Eesti üliõpilasi alates 1988. aastast.

Edu õpingutes stipendiaatidele ja kõigile kunstiakadeemia üliõpilastele!

Täiendav teave fondist, rahastajatest ja stipendiaatidest Rotalia veebilehel https://rotalia.ee/fondid/foundation/ ,  ja  fond.kandideeri@rotalia.ee

Jaga sõpradega:

Postitas Andres Lõo
Viimati muudetud