KUNSTIETENDUS GAMAHEH VALEM

1. juunil toimus Tallinna Vanalinna Päevade programmi ametliku osana rahvusvaheline audiovisuaalne kunstietendus “Gamaheh valem”, mille ideeks oli lõimida omavahel erinevad kunstivaldkonnad (muusika, kunst, teater) kokku ühte 4 tunni pikkusesse etendusse.

Üles astusid kolme kunstiülikooli Muusika- ja Teatriakadeemia, Kunstiakadeemia, Rootsi Kuningliku Muusikaakadeemia tudengid ja vilistlased. Meeleolu hoidsid üleval hoida Postinstrumentum, Taavi Tulev, Jaan Tätte jr, Ellerhein, NUKU stuudio, Teater Vene Teatrikool, Vene Teater, OMA tsirkus, Müstika kõhutantsustuudio, Audiokinetica, Trans Germanium Express, Westholmi Gümnaasiumi lapsed ja Kuristu loomaaed.

Ettenduse kunstiliseks juhiks oli Sasha Pepeljajev ja kogu etteaste oli inspireeritud Ernst T. A. Hoffmanni jutustusest “Master Floh”.

Osalejate loomingust sai mõistatuslik kaasaegne audiovisuaalne ja kunstiline etendus, kus külastajaid ei olnud piiratud ruumiliselt ega ajaliselt. Külastaja ise kaardistas etenduse ruumides liikumise ja otsustas, millisel moel ta lavastust nautis.

Loovtudengite ettevõtlus- ja karjääriteed toetas kinkekaartidega kunstietenduse peasponsor ROCCA AL MARE ja üllatuskingitused pani välja SEIKLUSED.EE.

Täpsem informatsioon etenduse FACEBOOK lehel.

Kunstietenduse toimumist fiantseeris Kesk-Läänemere INTERREG IV A programm 2007 – 2013.

Jaga sõpradega:

Postitas Eerik Kändler
Viimati muudetud