Lõputööde näituse TASE raames toimub ERASMUS partnerülikoolidele suunatud kogemuste vahetamise nädal

Eesti Kunstiakadeemia korraldab rahvusvahelise nädala
“Jagades kogemusi”

27.–31. mai 2024, Tallinn

EKA toob lõputööde näituse TASE laiema tutvustamise eesmärgil kokku parimad praktikud üle maailma sündmusele “Jagades kogemusi”. ERASMUS programmi toel toimuvale üritusele ootame umbes 50 külalist erinevatest riikidest ja ülikoolidest, sealhulgas Keeniast, Prantsusmaalt, Sloveeniast, Soomest, Leedust, Hispaaniast, Tšehhist, Belgiast, Hollandist, Austriast, Saksamaalt, Portugalist ja Ukrainast. Kohale tulevad nii õppejõud, juhid kui ka administratsiooni töötajad, sealhulgas mitmest Transform4Europe ülikoolist.

Sündmuse avamine ja kava:

Sündmuse avab 28. mail EKA rektor Mart Kalm. Motivatsioonikõne peab kunstnik ja kolleeg Mihkel Ilus. Järgmistel päevadel jagavad oma teadmisi ja juhivad töögruppe EKA töötajad Kaja Toomla, Kristiina Krabi-Klanberg, Andres Lõo, Laura Jüristo ja Triin Käo.
TASE näitust tutvustab 30. mail põhjalikult EKA galerist Kaisa Maasik ja EKA ruume näitab erinevatel päevadel haldus- ja finantsdirektor Andres Tammsaar. Marion Laev teeb kuraatorina huvilistele tuuri näitusel “Re_Form_Aktsioon”. Toimub töötuba tuleviku kunstiharidusest, mida juhivad Rebecca Duclos ja Frederik Klanberg.

Pärastlõunati toimub töö paralleelgruppides, keskendudes teemadele nagu kvaliteedi tagamine kunstikõrghariduses, õppimine ülikoolis digiajastul ja kommunikatsioon kriiside ajastul.

Ootame põnevusega inspireerivat ja koostööle suunatud nädalat, mis muuhulgas tutvustab meie tudengite kõrget taset TASE raames.

Jaga sõpradega:

Postitas Sandra
Viimati muudetud