NART otsib uusi töötajaid

NART otsib oma meeskonda uusi inimesi.

Tähtaeg on 20. aprill, 2023, kell 23.59. 

NART:

Otsime oma väiksesse tiimi kohusetundlikku KOORDINAATORIT, kelle peamisteks ülesanneteks on residentuuri hoone ja tegevustega seotud tööde koordineerimine ja korraldamine. Ta viib läbi sündmusi, toetab kunstiresidente ja täidab vajadusel giidi ülesandeid. Ta oskab ka teiste tööd juhendada. Töökoht on 0.75 koormuse ulatuses tähtajatu töölepinguga. Vaata täpsemalt siit.

Narva kunstiresidentuur hakkab arendama haridusstrateegiat ja otsib selleks HARIDUSE PROGRAMMIJUHTI. Tema ülesandeks on haridustegevuste välja töötamine, eestvedamine ja käivitamine. Haridustegevused ammutavad olemasolevast näitusteprogrammist, kunstiresidendide tööst ja ajaloolisest hoonest endast. Projekt kestab kuni 2023. aasta lõpuni, kuid eesmärgiks on leida võimalusi koostöö jätkamiseks pikaajaliselt. Töökoht on osakoormusega, lepingu formaat on paindlik. Vaata täpsemalt siit.

NART otsib “Narva Veneetsia Saatkonna” teiseks hooajaks julget ja võimekat PROJEKTIJUHTI. 2022. aasta suvel viis NART edukalt läbi projekti Narva Veneetsias paadigaraažide ühistus. Suve jooksul tõid viis rahvusvahelist kunstnikku Kulgusse oma julged projektid, toimusid sündmused, koostati Kulgu ajalehe esimene number. 2023. aastal on taaskord eesmärgiks luua kontakte kohaliku ja kunsntike kogukondade vahel. Otsime selle projekti juhti või meeskonnaliiget. Töö on osakoormusega ja koondub suvehooaja ümber. Loe projekti kohta siit, ja vaata konkursi kohta täpsemat infot siit.

Otsime särasilmseid GIIDE, kes tutvustaksid külastajatele Narva kunstiresidentuuri näitusi ja ekspositsiooni. Hea kandidaat tunneb huvi kaasaegse kunsti vastu, on julge ja suhtlemisaldis. Töö tasu on sümboolne, ja töö toimub graafiku alusel. Vaata täpsemalt siit.

Kui keegi on oodanud võimalust olla tihedamalt seotud Narva kunstiresidentuuri tegemistega, siis nüüd on võimalus olla kaasas ja võtta osa! Kandideerijatel ei pea olema täidetud kõik tingimused, tähtsamgi veel on motivatsioon töötada aktiivses kunstiasutuses, kus elu pulbitseb iga päev.

Jaga sõpradega:

Postitas Andres Lõo
Viimati muudetud