Narva kunstiresidentuuri EKA residentuur talvel

Foto: Johanna Rannula

Narva kunstiresidentuur kutsub sellel talvel ühe EKA õppejõu residentuuri.

Residentuuri jaoks on avatud ajavahemik 19.12.23–21.01.24, kuid resident võib tulla Narva ka pärast pühi.

Oodatud on dotsendid, lektorid, spetsialistid, juhatajad, teadurid ja muude ametinimetustega EKA töötajad.

Narva kunstiresidentuur (NART) on 2015. aastal loodud kultuuriplatvorm, kus korraldatakse residentuure, näituseid, loenguid ja hariduslikke töötubasid. Tegemist on tegusa kogukonnaga, vaata lühikest videot maja kohta siit. Rahvusvaheline residentuuriprogrammis osalevad kunstnikud erinevatest valdkondadest. Enamik kunstiresidente loovad interaktiivseid, sotsiaalseid ja/või kogukonnapõhiseid töid. NART pakub privaatset magamistuba, ühist kööki ja pesemisvõimalusi, sauna. Resident saab abi leidmaks kohalikke kontakte ja võimaluse külastada Kreenholmi vabrikuid.

Narva kunstiresidentuuri EKA residentuur on mõeldud EKA töötajale, kes soovib natuke pikemalt Narvas olla ja leiab, et see aeg võiks tulla kuidagi kasuks. Residentuuri võib ta kasutada oma äranägemise järgi kas loometööks või muuks. Taotlusvormis palume põgusalt ka plaanidest kirjutada. EKA residentuuri üheks eesmärgiks on tuua erinevaid EKA osakondi Narva kunstiresidentuurile lähemale, tutvustada NARTi võimalusi ja kasvatada pinnast sisuliseks koostööks. Loodame, et sellest saab iga-aastane traditsioon.

Oma sooviavalduse palume saata Google vormi kaudu siin: https://forms.gle/ZChLE2JzcV7ijPow5

Tähtaeg on 31. oktoobril kell 23.59. Koos avaldusega tuleb esitada ka vahetu juhi soovitus või kinnitus, et residentuur sobib teiste tööülesannetega või on ühildatud puhkusega. Avaldused vaatavad üle teaduskondade dekaanid, kes valivad välja neist ühe.

Info:
Johanna Rannula

johanna.rannula@artun.ee

59177795

Jaga sõpradega:

Postitas Andres Lõo
Viimati muudetud