Nautica keskusesse püstitati EKA tudengite disainitud jõulupuu

Alates tänasest ootab Nautica ostukeskuse külastajaid EKA tudengite poolt disainitud unikaalne jõulupuu nimega „Kummituskuusk“.

Keskuse aatriumisse püstitatud puu kõrguseks 7,3 meetrit ja laiuseks 5 meetrit ning see on valmistatud pooleldi läbipaistvast kangast, millele on omakorda trükitud kuusekujutis. Installatsiooni täiendavad ligi 12-meetrine mahalaotatud varjukleebis ning spetsiaalne LED-valgustus.

„Soovisime Eesti Vabariigi juubeliaasta puhul tähistada jõule pisut erilisemalt ning andsime võimaluse viiele andekale kunstiakadeemia tudengile loomaks Nautica tänavune jõulupuu, mis ühtlaks täiendaks keskuse unikaalset sise- ja väliskujundust,“ sõnas keskuse omanikfirma Capfield juhatuse liige Ruben Gornischeff. „Kõik kolm meieni jõudnud kavandit olid suurepärased ning see tegi lõpliku valiku väga raskeks, kuid ühtlasi andis kindlustunnet, et meie tänavune jõulupuu pakub positiivseid emotsioone kõikidele külastajatele.“

Töö autorite sõnul oli tore näha oma visiooni reaalsuses teostumas ja ühtlasi neil oli hea meel, et valituks osutus just nende lemmikkavand. „Teekond ideest teostuseni oli küll väljakutseid pakkuv, kuid lõpptulemus pakub sellevõrra rohkem rõõmu,“ sõnasid tudengid ühiselt.

Disaini autorid on EKA 4. kursuse tudengid Kaisa Ernits, Karen Isabel Talitee, Kristiina Liivapuu, Marten Sion ja Carolina Ojaaru, keda juhendas kujunduskunsti õppekava juht Raido-Riho Laasi.

 

Capfield

Capfield on Eestis tegutsev ostukeskuste omanik ja arendaja. Capfieldi portfell koosneb kuuest Eestis asuvast jaekaubanduskeskusest, üüritava brutopinnaga (GLA) üle 80 000 m2ja ka erinevatest arendamiseks ettenähtud kruntidest.

Capfieldi portfell on üks Eesti suurimaid jaekaubandusportfelle, mis sisaldab ihaldatud asukohti kesk- ja eeslinnapiirkondades. Muljetavaldav 65% suurune osa portfelli GLA-st koosneb suurtest ankurüürnikest, kelle hulgas on tuntud kohalikud ja rahvusvahelised kaubamärgid nagu Bauhaus, Maxima, Prisma, Rimi, Selver, SportsDirect, Baltika Fashion Chains, Denim Dream, Jysk, Euronics ning Apollo raamatupoed.

Nautica (1)
Nautica (3)
Nautica (4)
Jaga sõpradega:

Postitas Mart Vainre
Viimati muudetud