Noortevaldkonna tunnustus EKA tootedisaini osakonnale

Foto: Haridus- ja teadusministeerium

2023. “Aasta noortevaldkonna sõbra” nominentide seast anti laureaadi staatus Eva Liisa Kubinyile ja Eesti Kunstiakadeemia tootedisaini osakonnale, vabariigi haridus- ja teadusministeeriumi noortevaldkonna tunnustuskonkursil ja -sündmusel „Noorte Heaks Tänu“. 

Haridus- ja Teadusministeerium koostöös Haridus- ja Noorteametiga tunnustab igal aastal üleriigiliselt noortevaldkonna silmapaistvaid inimesi ja organisatsioone, kes on panustanud noortevaldkonda, algatanud uusi tegevusi ja mõjutanud valdkonna arengut kohalikul, maakondlikul, üleriigilisel ja/või rahvusvahelisel tasandil.

Tänavused tunnustused anti üle noortevaldkonna pidulikul galal „Noorte Heaks Tänu“, mis toimus 31. jaanuar 2024. Videoülekannet saab järelvaadata meie Facebooki lehelt avaneb uues vahekaardis ja ka Youtube kanalilt.

Tänavusele tunnustuskonkursile esitati kokku 132 kandidaati, 11 erinevas kategoorias: aasta noorsootöötaja, aasta tegija huvihariduses või -tegevuses, pikaajaline panus noortevaldkonda, aasta noore tegu, aasta noortesõbralik kohalik omavalitsus, aasta noortekeskus, aasta huvihariduse või -tegevuse pakkuja, aasta noorteühendus või noorte osaluskogu, aasta noortemalev või -laager, aasta noortesõbralik või nutikas tegu, aasta noortevaldkonna sõber.
Noortevaldkonna tunnustuskonkursi “Noorte Heaks Tänu” statuut avaneb uues vahekaardis

Aasta noortekeskus laureaatToila valla noortekeskused koostöös Eva Liisa Kubinyi ja EKA tootedisaini osakonnaga.

Allikas: EV Haridus- ja teadusministeerium

https://www.hm.ee/uldharidus-ja-noored/noortevaldkond/noortevaldkonna-sundmused

Jaga sõpradega:

Postitas Andres Lõo
Viimati muudetud