Raamatuillustratsiooni kursuse lõputööd

Raamatuillustratsiooni põhikursusel arendavad õppurid ühe akadeemilise aasta jooksul oma isikupärast käekirja ning õpivad seejuures katsetama erinevaid tehnikaid, mida illustratsiooni loominguliselt piiritu maailm pakub. Alljärgnevalt saad uudistada värskelt lõpetanud illustraatorite töid, mis avanevad pildile klikkides ka suuremas formaadis.

Raamatuillustratsiooni kursuse õppekava on loonud rahvusvaheliselt avaldatud ja auhinnatud illustraator ja raamatukujundaja Anne Pikkov ning Kertu Sillaste, kes samuti rahvusvaheliselt avaldatud illustraatorina on kirjutanud ja illustreerinud arvukalt raamatuid. Veel juhendasid Kadi Kurema, Pärtel Eelmere, Kristina Tort ja Anneliis Lepp.

Kertu võtab lõppenud lennu kokku järgmiselt: „Alati on avatud akadeemias kursustel osalejaid erinevatelt elualadelt, erineva vanuse ja elukogemusega. Igaüks toob tundidesse oma oskused, teadmised ja tahtmised ja rikastab sellega kõigi õppimiskogemust.Põnevad olid seekordsed tekstivalikud ja -töötlused „Tõe ja õiguse” kokkuvõttest Jaapani muinasjutuni ja Inglise lasteluulest lasteaialaste loodud räpini. Erilised tekstid inspireerisid erilisi pilte looma ja ka kõige suurema töömahuga pildiseeriad said kenasti valmis.”

Autor: Kristel Vettik
Autor: Pia Martin
Autor: Raina Tamm
Autor: Margit Toomlaid
Autor: Angel Airshe
Autor: Kätlin Simson
Autor: Merlin Aro
Autor: Katrin Rasmann
Autor: Kaira Klaar-Tartes
Autor: Anna Kudrjavtseva

Aitäh kõigile osalejatele!

Jaga sõpradega:

Postitas Avatud Akadeemia
Viimati muudetud