„SAMA“ EKA Galeriis 12.08.–03.09.2016

Ann Pajuväli ja Ahti Sepsivarti näitus “Sama” käsitleb arhitektuuri ja looduse põimumise temaatikat ning uurib, mil määral neid kaht sageli vastanduslikuna käsitetavat kategooriat võib vaadelda samasena.
Näituse kuraator on Maria Helen Känd.

Ahti Sepsivart (1990) on lõpetanud rakendusarhitektuuri õppekava Tallinna Tehnikakõrgkoolis ning jätkab õpinguid Eesti Kunstiakadeemias arhitektuuri ja linnaplaneerimise eriala magistriõppes.

Ann Pajuväli (1990) on omandanud bakalaureusekraadi Eesti Kunstiakadeemias graafika erialal ning jätkab samal suunal magistriõppes. Anni looming on jõudnud mitmetele grupinäitustele ning leidnud kajastust nii eesti kui ka välismaistes väljaannetes.

Maria Helen Känd (1991) on viimastel aastatel olnud tegev kultuuriajakirjanduses, täpsemalt viljelenud filmikriitikat. 2014. võitis ta ka Müürilehe poolt korraldatud noore filmikriitiku konkursi. Põhirõhk selle kõrval on olnud õpingutel Tallinna Ülikoolis interdistsiplinaarsete humanitaarteaduste erialal – filosoofia, kirjandusteaduse ja antropoloogia suunal.

Galerii ja kunstnikud tänavad: Andi Pajuväli, Pärtel Eelmere, Marko Sepsivart

Toetajad: Eesti Kultuurkapital, Hortes, Saku Õlletehas

Jaga sõpradega:

Postitas Keiu Krikmann
Viimati muudetud