“Signaalid perifeeriast. Graafiliste disainerite alternatiivsed töömeetodid” (koostanud Elisabeth Klement ja Laura Pappa)

“Signaalid perifeeriast” esitleb ning mõtestab nüüdisaegseid tendentse graafilises disainis artiklite, esseede, intervjuude ning visuaalsete kaastööde kaudu. Raamat ilmub paralleelselt samanimelise näitusega Tallinna Kunstihoones (1.07–13.08.2017), kuid ei kujuta endast selle dokumentatsiooni, vaid on iseseisev teos. „Signaalid perifeeriast” toob kokku graafilise disaini uusimad arengud ja keskendub töödele, mis ületavad graafilise disaini tavapäraseid vorme ja meediume.

Raamatus on üheksa kaastööd. Kõikide kaastööde autorid on graafilised disainerid või inimesed, kelle tegevus on ühel või teisel viisil seotud selle valdkonnaga. Käsitletud teemad puudutavad haridust, omaalgatust, tööd, tehnoloogiat, jutuvestmist ja paljut muud.

Autorid: Åbäke, Phil Baber, Paul Gangloff, François Girard-Meunier, Rudy Guedj, Bardhi Haliti, Marguerite Humeau, Tim Hunkin, Elisabeth Klement, Mathew Kneebone, Knock! Knock! Books, Laura Pappa, Partia e Fortë, Mirjam Reili.

176 lk, eesti keeles
Eesti Kunstiakadeemia Kirjastus, 2017

ISBN 978-9949-594-38-2

Jaga sõpradega:

Postitas Neeme Lopp
Viimati muudetud