Sven Idarand – Aasta ettevõtliku õpetaja nominent

Sven Idarand. Foto: Tanel Meos

Pikaaegne EKA projektijuht ja lektor Sven Idarand nimetati pühendunud ja mitmekülgse tegevuse eest Aasta ettevõtliku õpetaja kandidaadiks. 

Haridus- ja Teadusministeeriumi algatatud ning Haridus- ja Noorteameti juhitava ettevõtlus- ja karjääriõppe programmi Edu ja Tegu raames tunnustatakse ettevõtlus- ja karjääriõppesse panustavaid ning seda edendavaid inimesi ja meeskondi. Sel korral oli Aasta ettevõtliku õpetaja laureaatide seas ka EKA lektor ning teadus- ja arendusosakonna projektijuht Sven Idarand

 Ta on pea 20 aasta jooksul aidanud EKA-s arendada välja loomevaldkonna eripärasid arvestava ja inspireeriva ettevõtlusõppe ning innustanud sadu noori astuma ettevõtja kingadesse. Idarand on EKA-s eest vedanud ettevõtlusõpet, kirjutanud õppe arendamiseks rahastuse saamiseks projekte, algatanud üliõpilaste ja vilistlaste välispraktika, olnud kaasautor loomevaldkonna eripäradega arvestava ettevõtlusõppe mooduli rakendamiseks tasemeõppes ja pööranud erilist tähelepanu ettevõtlusõppe arendamisele magistriõppes. Oluliseks peab kohtumisi loomeettevõtjatest praktikutega ja kogemusest õppimist, olles ka äriideede arendamise programmi STARTER juhendaja ja korraldaja ning ise ettevõtja. 

Tiitliga Aasta ettevõtlik õpetaja tunnustatakse ettevõtluse, karjääri või muu aine õpetajat või õppejõudu, kes on silmapaistvalt toetanud õppurite ettevõtlus- ja karjäärialast arengut ning rakendanud või juurutanud meetodeid ja praktikaid, mis innustavad ja inspireerivad teisi.

Ettevõtlus- ja karjääriõppe programmi Edu ja Tegu raames tunnustati ettevõtlus- ja karjääriõppesse panustavaid ning seda edendavaid inimesi ja meeskondi viiendat korda.

Jaga sõpradega:

Postitas Kadi Raal
Viimati muudetud