TASEt näidates #1: vabade kunstide teaduskond

 

Uusmeedia eriala magistrant Martin Rästa valmistab oma lõputööks ruumilise heliinstallatsiooni “Vahevald”. Video: Cloe Jancis ja Lee Kelomees. Graafiline disain: Nathan Tulve, Johanna Ruukholm, Martina Gofman

 

Kõiki EKA magistritöid saab valmis kujul näha lõputööde festivalil TASE’18. Peanäitusel on eksponeeritud ka vabade kunstide teaduskonna bakalaureusetööd ning lisaks toimuvad mitmesugused satelliitüritused. TASE’18 peanäitus toimub EKA vabade kunstide teaduskonna hoones (Lembitu 10), näitus avatakse 30. mail kell 17.00 ning kestab kuni 13. juunini.

Tutvustame lõputööde kaitsmisteks valmistuvaid tudengeid vabade kunstide teaduskonnas:

Animatsioon MA
Jung Hyun Kim, Kamila Kucikova

Kunst MA
Karl-Erik Talvet, Margot Õunapuu, Leelo-Mai Aunbaum,  Irma Isabella Raabe, Johan Henrik Pajupuu, Jenny Katri Elena Grönholm, Eva Mustonen, Ian-Simon Märjamaa, Mari-Liis Rebane, Martin Rästa, Sten Saarits, Viktor Gurov, Hedi Jaansoo, Andrus Lauringson

Maal BA
Marianne Siilbaum, Britta Paemurru, Annabel Janke, Tiiu Lausmaa

Graafika BA
Dagne Aaremäe, Kaire Kaljuveer, Karola Lotta Kiisel, Margus Kontus, Jevgenia Nazarova, Kerttu Rannik, Mari-Liis Sõrg

Installatsioon ja skulptuur BA
Meer Vana, Katrin Enni, Karl Johanson, Taavi Kasemägi, Triina Britt Aumere

Fotograafia BA
Cloe Jancis, Andre Joosep Armin, Lee Kelomees, Elo Strauss

Stsenograafia BA
Maarja Pabunen, Birgit Järvi, Marju Lember, Elizabeth Matkevits, Freda Purik, Elisa Sinisalu, Erika Sall

Stsenograafia MA
Bibi-Ann Kahk, Yana Khanikova, Matis Mäesalu, Mikk-Artur Ostrov, Triin Simson

 

TASE on Eesti Kunstiakadeemia igakevadine lõputööde festival, mille peanäitus toimub sel aastal EKA vabade kunstide teaduskonna hoones aadressil Lembitu 10. Näitus avatakse 30. mail kell 17.00 ning külastajaid oodatakse lõputöödega tutvuma kuni 13. juunini.

Näitust võib pidada hüvastijätutseremooniaks erinevatele ajutistele pindadele, kus EKA on peale Tartu mnt 1 õppehoone lammutamist tegutsenud. Lembitu tn 10 hoones on õppe ja -loometöö kestnud viimased neli aastat ning TASE ’18 näitusega on tudengitel võimalus oma lõputöid näidata ruumides, millest uude majja kolides sümboolselt ka kogu Kunstiakadeemia jätab selja taha ühe peatüki.

Näitusel osalevad vabade kunstide, arhitektuuri, disaini ja kunstikultuuri magistrantuuri lõpetajad, aga lisaks näitavad oma taset ka vabade kunstide bakalaureusetaseme lõpetajad.

Jaga sõpradega:

Postitas Mart Vainre
Viimati muudetud