ÜLESKUTSE: Tule ERKI Moeshow juubeliaastale vabatahtlikuks!

Foto: Martin Buschmann

ERKI Moeshow 2022 toimub sel aastal 11. juunil Eesti Kunstiakadeemias. Esitlusele tuleb 15 kollektsiooni, kõik endale vääriliselt erineval moel, erineval laval. Selleks, et Eesti oodatuim moesündmus saaks oma 40. sünniaastat aga suursuguselt tähistada, vajame sinu abi!

ERKI Moeshow ei saaks toimuda ilma vabatahtlike abita. Abikäsi on tarvis nii show toimumise päeval 11. juunil kui ka mõned päevad enne ja pärast sündmust. Sobiliku ja huvitava tegevuse leiab kõigile – kaasa saab lüüa piletimüügist lavaehituseni välja!

Ootame ERKI Moeshow 2022 meeskonda vabatahtlikke, kes:

– on vähemalt 16-aastased;

– tahavad aktiivselt meie tegemistes kaasa lüüa;

– on rõõmsameelsed ja ei karda füüsilist tööd;

– mõtlevad loovalt ja piirideta;

– on motiveeritud soovist luua ühiselt midagi ägedat.

‘’Vabatahtlikuks tasub kindlasti kandideerida, kui otsid oma ellu põnevust, adrenaliini ja väärtuslikke kogemusi. Olla osa meie meeskonnast, kohtuda uute ja huvitavate inimestega ning kogeda kogu lavatagust melu – need on hindamatud  mälestused oma elu varasalve,’’ sõnab juba teist aastat ERKI Moeshow vabatahtlike koordinaatorina tegutsev Merilyn Lempu.

“ERKI seltskond on eesmärgile orienteeritud ja toetav, see on igal juhul  mälestus kogu eluks. ERKI on minu ellu toonud mitmeid toredaid inimesi ja olen selle eest väga tänulik,” kirjeldab oma vabatahtlikku kogemust kahel järjestikusel aastal Eesti kõige omanäolisemal moesündmusel vabatahtlikuna kaasa löönud Elin Alunurm.

Kui tundsid, et just sinu süda hakkas nüüd kiiremini lööma, siis täida ankeet ja võime kohtuda juba juuni alguses ERKI Moeshowl. Nii et tule ise ja võta ka sõber kaasa!

ERKI moeshow toimub sel aastal 11. juunil oma loomekodus Eesti Kunstiakadeemias. Piletid on saadaval Piletilevis.

Lisainfo:
Anastasia Makarova
ERKI Moeshow 2022 assistent/meeskonna koordinaator
+372 5627 7609
anastasia.makarova@artun.ee

https://www.artun.ee/erki-moeshow/

ERKI Moeshow

Jaga sõpradega:

Postitas Triinu Lamp
Viimati muudetud