EKA inimesed koostööfestival “Õiges ajal õiges kohas”

 

28.novembril kohtuvad Eesti teadlased ja tippspetsialistid ning uutele ideedele avatud ettevõtjad koostööfestivalil Õigel ajal õiges kohas!

Festival toimub Tallinnas, TTÜ innovatsiooni-ja ettevõtluskeskuses Mektory.

Kavas on inspireerivad liftikõned teadlaste tegemistest ja ettevõtetele pakutavatest võimalustest ning praktilised töötoad, kus kõigil on võimalus otsekontakte luua ja kaasa rääkida ettevõtte tegevusvaldkonna probleemsetes teemades. Lisaks saab kuulata lühikoolitusi ning tutvuda ülikoolides väljatöötatud põnevate toodetega. Tutvustame ka rahastus ning investorite kaasamise võimalusi; Yrjo Ojasaar ja Raivo Vilu näitavad suunda suurte mõtete poole.

Meelelahutuse eest hoolitsevad vennad Piusid ning filosoofilist mõtteainet pakub Valdur Mikita.

ADAPTERi partnerasutuste teadlased tutvustavad 3 minutit kestvate liftikõnede jooksul, mida on nende teadustöös sellist, mida saaks ettevõtjad ellu rakendada.

Töötoad toimuvad järgmiselt teemadel:
Tehisintellekt- milline võib olla mõju ettevõtetele?
Töötuba modereerib Kaubandus-Tööstuskoja teenuste direktor Piret Potissep, panelistid ja töötoa sisu täpsustuvad lähiajal
Biomajandus- kas kasutu või väärtuslik tooraine?
Töötuba modereerib Tartu Ülikooli rahvusvahelise ettevõtluskoostöö ekspert Sven Parkel, panelistid täpsustuvad lähiajal
Ringmajandus – kas uus megatrend?
Ringmajanduse üle arutlevad Stockholmi Keskkonnainstituudi Tallinna Keskuse vanemekspert Harri Moora, panelistidena astuvad üles Upmade OÜ tegevjuht Marko Kiisa, tselluvilla tootja Werrowool juht Juhan Peedimaa
Andmemassiivid ja andmete ristkasutus – millised on ohud ja võimalused?
Töötuba modereerib e-Akadeemia vanemekspert Margus Püüa, teemat avavad Tartu ülikooli Johan Skytte Poliitikauuringute Instituudi vanemteadur Mihkel Solvak, Tarkvara Tehnoloogia Arenduskeskus OÜ tegevjuht Kristjan Eljand.
Milliseid võimalusi pakub Tööstus 4.0?
Töötuba modereerib Tallinna Tehnikakõrgkooli tootmise ja tootmiskorralduse õppekava juht Ingrid Joost; panelistid täpsustuvad lähiajal

Ole õigel ajal õiges kohas!
28. novembril, TTÜ Innovatsiooni-ja ettevõtluskeskuses Mektory, Tallinnas

Tutvu päevakava ja liftikõnelejatega ning loe lähemalt töötubade kohta.

Registreeru juba täna siin!

 

Festivali korraldavad
Tallinna Tehnikaülikooli, Tartu ülikooli, Tallinna Ülikooli, Eesti Kunstiakadeemia, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Eesti Maaülikooli, Tallinna Tehnikakõrgkooli, Tartu observatooriumi, Keemilise ja Bioloogilise Füüsika Instituudi, Tarkvara Tehnoloogia Arenduskeskus (STACC) ja Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogiate Arenduskeskuse teadlased.

Festival on osalejatele tasuta, rahastatud programmist „Institutsionaalne arendusprogramm teadus- ja
arendusasutustele ja kõrgkoolidele“ koodiga 2014-2020.4.01.16-0032

Jaga sõpradega:

Postitas Mart Vainre
Viimati muudetud

Teadus- ja arendusosakond