Future Architecture open call for ideas 2018

Noor arhitekt, osale tulevikuarhitektuuri loomisel juba täna

MIS? Future Architecture on esimene üleeuroopaline platvorm, mis ühendab arhitektuurimuuseume, festivale ja produtsente ning toob publikuni kõige uuema nägemuse linnade ja arhitektuuri tulevikust. Platvorm on pühendatud noorte arhitektide tutvustamisele – see on põlvkond, kes hakkavad Euroopa linnu kujundama kõige lähemas tulevikus. Platvorm on edukalt tegutsenud kaks viimast aastat, ees ootab 2018. aasta sündmuste voor.

KES? Igal aastal valitakse avatud taotlusvoorus välja parimad ideed, mille autorid osalevad platvormi 20 partnerorganisatsioonide programmis, saavad võimaluse loenguteks, näitusteks, koostööks teiste Euroopa noorte arhitektidega. Eesmärgiks on ideede vahetus ja suhete loomine tõusvate talentide ja juhtivate arhitektuurisündmuste korraldajate vahel.

KUS? 2018. aasta voor on avatud, loe tingimusi ja saada oma idee siia: http://futurearchitectureplatform.org/open-call/

NB! Tööde esitamise tähtaeg on 8. jaanuar 2018

Alates 2018. aastast on üks Future Architecture platvormi partnereid ka Eesti Arhitektuurimuuseum, kes kutsub siia loengutele noori välisarhitekte ning pakub võimaluse lühiajaliseks linnauurimuslikuks residentuuriks, millest koorub tulevikus omaette näituseprojekt.

Platvormi rahastatakse Euroopa Liidu Loov Euroopa programmist.

Vaata lähemalt: www.futurearchitectureplatform.org

Jaga sõpradega:

Postitas Kunstiakadeemia
Viimati muudetud

Arhitektuuri­teaduskond