Ilmus graafilise disaini alternatiivseid töömeetodeid lahkav kogumik “Signaalid perifeeriast: graafiliste disainerite alternatiivsed töömeetodid”

“Signaalid perifeeriast: graafiliste disainerite alternatiivsed töömeetodid”

Eesti ja inglise keeles

Koostanud Elisabeth Klement ja Laura Pappa

Sellest nädalast on laiemalt kättesaadav graafilise disaini alternatiivseid töömeetodeid käsitlev kogumik “Signaalid perifeeriast”. Raamat kannab sama nime suvel Tallinna Kunstihoones toimunud näitusega (1.07-13.08.2017), kuid kujutab endast siiski täiesti iseseisvat teost. “Signaalid perifeeriast” fookuses on tänapäevased tendentsid graafilises disainis, mis ületavad graafilise disaini tavapäraseid vorme ja meediume. Käsitletud teemad puudutavad haridust, omaalgatust, tööd, tehnoloogiat, jutuvestmist ja paljut muud.

Kogumikus on nii artikleid, esseid, intervjuusid kui ka visuaalseid kaastöid. Kõikide kaastööde autorid on graafilised disainerid või inimesed, kelle tegevus on ühel või teisel viisil seotud selle valdkonnaga.

Autorid: Åbäke, Phil Baber, Paul Gangloff, François Girard-Meunier, Rudy Guedj, Bardhi Haliti, Marguerite Humeau, Tim Hunkin, Elisabeth Klement, Mathew Kneebone, Knock! Knock! Books, Laura Pappa, Partia e Fortë, Mirjam Reili.

 

Raamatul on ka ingliskeelne teisik. Mõlemad raamatud maksavad EKA raamatukogus 10 €.

 

Lisainfo:
Neeme Lopp
neeme.lopp@artun.ee

Jaga sõpradega:

Postitas Kunstiakadeemia
Viimati muudetud

KategoriseerimataKirjastus