Koji Yamamura animafilmide linastus

Asukoht:
EKA aula A101

Algus k.p.:
09.10.2018

Algusaeg:
15:30

Lõpp k.p.:
09.10.2018

Oktoobri alguses külastavad Eesti Kunstiakadeemiat Jaapani ülikooli Geidai Art University professorid ning vilistlased. Külla tulevad New Media osakonna professor Takashi Kiriyama ja osakonna neli vilistlast ning animatsiooni osakonna professor Koji Yamamura, dekaan professor Mitsuko Okamoto, dotsent Ilan Nguyen ning vilistlane Atsushi Wada, kes hetkel õpetab animatsiooni Kobe Design University’s.
Külaskäik on seotud Geidai Art University poolt korraldatud kontsertlinastusega Vivaldi Four Seasons, milles linastuvad neli animatsiooni režissööridelt Anna Budanova (RU), Olga&Priit Pärn (EE), Atshushi Wada (JP) ja Theodor Ushev (CA). Nimetus viitab Antonio Vivaldi neljale kontserdile tsüklist “Harmoonia vaidlus leiutisega”. Vastavalt oma nimetusele kutsuvad neli osa – “Kevad”, “Suvi”, “Sügis” ja “Talv” – kuulajates esile erisuguseid assotsiatsioone. Viis juhtivat animafilmi režissööri lõid selle projekti raames visuaalse vormi Vivaldi muusikale. Nii täitus lõpuks, neli sajandit pärast Vivaldi “Aastaaegade” sündi, unistus ühendada muusikalised ja visuaalsed kujundid.
Projekti kunstiline juht on Koji Yamamura. Linastust saadab Covent Garden Soloists orkester Londonist. Projektis teevad kaasa veel Geidai Art University New Media osakonna vilistlased ja professor Takashi Kiriyama. Projekti produtsent on ülikooli animatsiooni osakonna dekaan professor Mitsuko Okamoto. Ürituse Eesti-poolne korraldaja on Tallinna Portreegalerii.
AJAKAVA
9. oktoober kell 15:30 -17:30
Koji Yamamura filmide linastus ning Q&A
aula A101
9. oktoober kell 19:30-21:30
Vivaldi Four Seasons projektis osalenud režissööride Anna Budanova, Olga&Priit Pärna, Atshushi Wada ja Theodor Ushevi filmide linastus ning Q&A
aula A101
Loe lähemalt:
The Four Seasons trailer /// password: geidai_shiki
Kohtumiseni,
EKA animatsiooni osakond
Jaga sõpradega:

Postitas Mari Kivi
Viimati muudetud

Animatsioon