Ootame augustis nii lapsi kui ka noori animatsiooni, fotograafiat, arhitektuuri ja illustratsiooni õppima

Suvi on suurepärane aeg lastele ja noortele arendada oma huvisid ning õppida professionaalsete ja sütitavate juhendajate abil kõike seda, mida koolis ei õpetata.

EKA avatud akadeemia lühikursustel õpivad nii lapsed kui ka noored põnevatele ülesannetele loominguliselt lähenema. Lühikursused loovad hea võimaluse leida uusi teadmisi, oskusi, sõpru ning muidugi ka ägedaid suvemälestusi.

Lasteakadeemia ja noorteprogramm 21.—23. august

Animatsioon lastele

Lühikursuse käigus selgitame saviga animeerimise põhimõtteid, selle tehnika eripära, teeme käed saviseks ja loome kursuse lõpus lühianimatsiooni.

Loe edasi

 

Animatsioon noortele

Lühikursuse käigus selgitame saviga animeerimise põhimõtteid, selle tehnika eripära, teeme käed saviseks ja loome kursuse lõpus lühianimatsiooni.

Loe edasi

 

Sisearhitektuur lastele

Milline on hea ruum? Millised on meie unistuste ruumid? Kaasame lapsed ruumi loomisesse, kasutame joonistamist ja joonestamist ning teeme ka ruumilisi makette.

Loe edasi

 

Sisearhitektuur noortele

Uurime, kuidas ruum meid mõjutab. Kaasame noored ruumi loomisesse läbi tööde, kus kasutame joonistamist, joonestamist ja ruumilisi maketeerimisülesandeid.

Loe edasi

 

Fotograafia lastele

Kursusel õpivad lapsed ümbrusega fotograafiliselt suhestuma. Õpitakse mõistma kaadrit, kompositsiooni, rakurssi, fotograafilist hetke ja pildil tekkivaid suhteid, nende võimalikke tähendusi.

Loe edasi

 

Fotograafia noortele

Kursus aitab noortel end, oma loomingut ja fotograafiat paremini mõista ning üldpilti paigutada. Vaadeldakse valgust, värvi, vormi ja ruumi, seal tekkivaid suhteid. Õpitakse ümbrusega fotograafiliselt suhestuma.

Loe edasi

 

Moeillustratsioon lastele

Esimesel tunnil katsetame moekrokii joonistamist. Seejärel valmistame ise segatehnikas ühe illustratsiooni. Viimases tunnis kujundame kunstipärase moejoonistuse ja kanname selle T-särgile.

Loe edasi

Postitas Avatud Akadeemia
Viimati muudetud

Avatud akadeemia