Raamatuesitlus: “Signaalid perifeeriast” 3. jaanuaril Tallinna Kunstihoones

3. jaanuaril esitletakse Tallinna Kunstihoones raamatut “Signaalid perifeeriast: Graafiliste disainerite alternatiivsed töövormid”. Raamat on järg Kunstihoones möödunud suvel aset leidnud samanimelisele näitusele, mis keskendus värsketele arengutele graafilises disainis. Raamatu koostasid Elisabeth Klement ja Laura Pappa ja selle andis välja Eesti Kunstiakadeemia Kirjastus.

Raamatuesitlusel võtavad lisaks koostajatele sõna Knock! Knock! Books’i eestvedajad Loore Sundja ja Else Lagerspetz. Esitlusel saab tutvuda ka Mathew Kneebone’i tööga “Singing Light #7” ning avatud on vana hea “Signaalid perifeeriast” baar.

Raamatu autorid: Åbäke, Phil Baber, Paul Gangloff, François Girard-Meunier, Rudy Guedj, Bardhi Haliti, Marguerite Humeau, Tim Hunkin, Elisabeth Klement, Mathew Kneebone, Knock! Knock! Books, Laura Pappa, Partia e Fortë, Mirjam Reili

Raamatu välja andmist toetasid lisaks Eesti Kunstiakadeemia Kirjastusele ka Eesti Kultuurkapital, Creative Industries Fund NL ja paberi hulgimüüja Antalis.

Sissepääs tasuta

Jaga sõpradega:

Postitas Mart Vainre
Viimati muudetud