TASE ’15 lõputööde näitused

TASE ’15 lõputööde näitused

Lõputööde näituste pidulik avamine 4. juuni kell 18:00

EKA tulevases õppehoones, Kotzebue tn 1 / Põhja pst 7

Sissepääs Kotzebue tn ja Põhja pst nurgalt

Näitused jäävad avatuks 14. juunini 2015

E-P kell 12:00–20:00

Sissepääs tasuta

4. juunil alates 21:00 avamispidu

111x (FIN)

Bessiekat (RUS)

Norman Orro

Kapten Tulevik

Dj Perekond

Triin Niinemets ja Hanna-Stella Haaristo

Endamisi Salamisi

Raul Saaremets

Helena

San Hani

Kristjan Kesküla

Alates kell 21:00 pilet 3/5 eurot

*Sooduspilet kehtib vastava dokumendi esitamisel EKA tudengitele, õppejõududele ja töötajatele

Kunstiakadeemia magistritööde lõpunäitus

Magistritööde lõpunäitus TASE 2015, mis ühtlasi tähistab ja võtab kokku ülejäänud kevadised lõputöödega seonduvad sündmused, toimub sel aastal Eesti Kunstiakadeemia jaoks erilisel pinnal – tulevases uues õppehoones. Lisaks vabade kunstide, kunstikultuuri, disaini- ja arhitektuuriteaduskonna magistrantidele lõputöödele saab endises vabrikuhoones näha graafilise disaini osakonna bakalaureuse lõpetajate töid ning mitmeid omaalgatuslikke projekte vabade kunstide tudengite poolt.

TASE ’15 magistritööde lõpunäitusel osalevad:

Arhitektuuriteaduskond

Maastikuarhitektuur: Kaisa Kangur, Triin Orav, Juula Saar

Arhitektuur ja linnaplaneerimine: Riin Kersalu, Tuuliki Sirokova, Maria Alnek, Maria Freimann, Sven Luik, Kerstin Kivila, Anniki Kevvai, Teresa Malmre, Siim Tiigimägi, Liis

Mägi, Mihkel Meriste, Annika Aasmaa, Andres Ristov, Kristjan Reidi, Mari Arvisto, Anni Haldre, Kaspar Krass, Eva Nõmm, Erkki Annama, Kristjan Männigo

Sisearhitektuur ja mööblidisain: Maria Liiva, Kadri Ruusna

Disainiteaduskond

Moedisain: Katrina Kaubi, Triin Amur

Ehte- ja sepakunst: Sofja Markarova, Darja Popolitova, Kätrin Beljajev, Marita Lumi, Liina Lõõbas

Tekstiilidisain: Terje Salupuu, Liisa Aid, Liina Palkov

Nahakunst, aksessuaari- ja köitedisain: Kadi Paasik, Kertu Rattasepp, Merle Visak

Keraamika: Kristel Saan

Klaasikunst ja -disain: Aleksandra Pavlenkova

Tootedisain: Taavi Sööt, Anneliis Tapfer

Graafiline disain: Sergei Filatov, Daniel Kotsjuba

Kunstikultuuri teaduskond

Kunstiharidus: Liis Kalmet, Karin Mägi, Minni Hein, Jevgenia Grib, Maia Agar, Maaria Kingla,

Anniki Kari, Cornelia Kotto

Muinsuskaitse ja konserveerimine: Dan Lukas, Henry Kuningas, Nele Rent, Anna Liisa Sikk, Grete Ots

Kunstiteadus: Marika Agu, Karin Brett Gross, Kati Ilves, Mariliis Mihhejev

Vabade kunstide teaduskond

Installatsioon ja skulptuur: Eldar Jakubov, Uku Sepsivart, Hanna Piksarv, Eva Järv

Uusmeedia: Lilli Tölp

Maal: Kaspar Tamsalu, Mihkel Ilus, Angela Maasalu, Karin Strohm, Jane Lappo

Graafika: Mari Prekup, Ats Nukki, Ede Raadik

Animatsioon: Lilli-Krõõt Repnau, Anastasiia Nadzharian, Ecem Moran, Mihkel Reha, Ave Taavet,

Sven-Tõnis Puskar, Teemu Tabani Hotti

TTÜ ja EKA ühisõppekava

Design&Engineering: Mohammad Almutawa, Ender Özgün, Patrick James Mallom, Gina Metssalu, Dyre Magnus Vaa

graafilise disaini osakonna lõputööde näitus

Sel kevadel lõpetab Eesti Kunstiakadeemia graafilise disaini osakonna 13 noort disainerit. Seda tähistab 4. juunil EKA tulevases õppehoones avanev lõputööde näitus, kus on võimalik tutvuda kolme õppeaasta jooksul arenenud huvide ja oskustega viimase viie kuu vältel valminud projektide kaudu. Näha saab nii omaalgatuslikke disaniprojekte kui ka Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseumi koguga suhestuvaid töid.

Osalevad disainerid: Erik Heinpalu, Mikk Jõgi, Anna Kaarma, Marten Limbach, Olga Makaronskaja, Holger Mets, Maris Nisu, Hans-Erik Põldoja, Martine Päi, Marju Püümets, Aleksandr Roslin, Jaan Rõõmus, Ronald Uus.

 

Jaga sõpradega:

Postitas Kunstiakadeemia
Viimati muudetud

Välissuhete osakond