Eesti Kunstiakadeemia lõpetajad 2013

Eesti Kunstiakadeemia lõpetavad aastal 2013 alljärgnevad tublid üliõpilased:

VABADE KUNSTIDE TEADUSKOND

Kunst:

1.  Georg-Johan Elm

2.   Maria Generalova

3.   Kristiina Jakimenko 

4.   Kristi Kangilaski 

5.   Jevgeni Krassi 

6.   Kaarel Kütas 

7.    Madli Lavin 

8.    Helen Loit 

9.    Katarina Meister 

10.  Eva Mägar

11.  Mats-Laes Nuter

12.  Alina Orav

13.  Berit Pajula

14.  Evelina Karina Potapski

15.  Kersti Põldveer

16.  Ede Raadik

17.  Maris Rebane

18.  Oire Sova

19.  Aap-Kaur Suvi

20.  Heli-Maarja Varvas

 

Fotograafia

21.  Kulla Laas

22.  Aap Tepper

23.  Mari Volens

24.  Kristina Õllek

 

Stsenograafia

25.  Inna Fleišer

26.  Katarina Klett

27.  Anni Lindal

28.  Annika Lindemann

29.  Kristina Lõuk

30.  Piia-Berta Piir

31.  Maarja Rõivassepp

32.  Liis Serk

33.  Getter Vahar

34.  Triin Valvas

 

 

DISAINITEADUSKOND

 

Keraamika

35.  Ksenja Kuligina

36.  Sofja Markarova

37.  Ene Raud

38.  Sander Raudsepp

39.  Ekaterina Sokolovskaya

40.  Maria Sopina

 

Klaasikunst ja –disain

41.  Mikk Jäger

42.  Darja Popolotova

43.  Caspar Sild

44.  Maria Tamm

 

Ehte- ja sepakunst

45.  Maria Kadarpik

46.  Kairin Koovit

47.  Siim Kuusemäe

48.  Hanna Laur

49.  Anneli Oppar

50.  Ruta-Raivara Petronyte

51.  Triin Pukk

52.  Heiki Zvorovski

53.  Liis Tamm

54.  Ihan Toomik

 

Tekstiilidisain

55.  Anu Ernits

56.  Heli Haav

57.  Kristin Kallas

58.  Sandra Pihlak

59.  Lee Sakk

60.  Ilona Tell

 

Moedisain

61.  Anna Babošina

62.  Kirthy Kold

63.  Liisa Orgna

64.  Marion Trel

 

Nahakunst, aksessuaari- ja köitedisain

65.  Mari-Lii Hirsik

66.  Maija-Britta Laast

67.  Mari Maripuu

68.  Elis Teterin

Tootedisain

69.  Triin Maripuu

70.  Mihkel Emil Mikk

71. Ragnar Plinkner

72.  Kersti Rimmeld

73.  Henry-Hermann Stahl

74.  Piret Uustal

 

Graafiline disain

75.  Taavi Aher

76.  Allan Appelberg

77.  Gert Gutmann

78.  Janno Killing-Jaago

79.  Laura Nõmmik

80.  Katrin Nõu

81. Walter Piirmets

82.  Erin Tooma

83.  Martin Veisman

 

 

KUNSTIKULTUURI TEADUSKOND

 

Kunstiteadus

84.  Elise Eimre

85.  Marten Esko

86.  Minni Hein

87.  Helen Ikla

88.  Eva-Erle Lilleaed

89.  Tiiu Parbus

 

Muinsuskaitse ja restaureerimine

90.  Triin Aare

91.  Eva-Maria Aitsam

92.  Lea Laidra

93.  Ott Allan Mahlapuu

94.  Grete Nilp

95.  Grete Ots

96.  Triin Ploom

97.  Maarja Ruut

98.  Hanna Selvet

99.  Marie Vinter

100.  Helen Volber 

 

 

ARHITEKTUURITEADUSKOND

Sisearhitektuur ja mööblidisain

101.  Johanna-Lisete Alling 

102.  Ines Haak 

103.  Helen Hendrikson 

104.  Lisete Kivimägi 

105.  Kaur Käärma 

106.  Kadri Ruusna 

107.  Elisa Vanaselja 

 

AVATUD AKADEEMIA

Vabad kunstid

108.  Marilyn Jeeser 

109.  Lembe Keskpaik 

110.  Liisa Kivi 

111.  Asse Kook

112.  Anu Koppel 

113.  Eve Mahhov 

114.  Kadri Pihlakas 

115. Signe Pokk 

116. Kristiina Pähn 

 

Kujunduskunst

117.  Ruth Ehandi 

118.  Mari-Liis Hallik 

119.  Kati Katkosilt 

120.  Brit Markus 

121.  Mirjam Tammepuu 

 

Moestilistika

122.  Eva-Liisa Hanson 

123.  Margaret Kodusaar 

124.  Ketlin Kütt 

125.  Lee Pärlioja 

126. Jekaterina Škurd 

 

Graafiline disain

127.  Lea Armväärt 

128.  Svetlana Artjušenko 

129.  Sergei Filatov 

130. Magnus Haravee 

131. Andrei Katajev 

132. Siim Kiissel 

133. Tuuli Rasso 

134. Julia Rusakova 

135. Riina Rüütel 

136. Jane Sipelga 

137. Sandra Stumbur 

138. Inna Šorohhova 

139. Ljubov Zaguljajeva 

140. Eneli Toppa 

141. Julia Vetik 

142. Olga Õnnesepp 

Magistriõppe lõpetajad:

 

ARHITEKTUURITEADUSKOND

Arhitektuur ja
linnaplaneerimine

  1. Marja-Liisa Aasvee 

2.     Mari Hunt 

3.     Jaan Jagomägi  

4.     Alvin Järving 

5.     Marten Kaevats 

6.     Eva Kedelauk 

7.     Egon Metusala 

8.     Taavi Põlme 

9.     Mikk Pärdi 

10.  Maie Raud 

11.  Kristiina Remmelkoor 

12.  Kadri Sauemägi 

13.  Olli Tapani Tallbacka 

14.  Tanno Tammesson 

15.  Siim Tiisvelt 

16.  Kevin Villem 

 

VABADE KUNSTIDE TEADUSKOND

 

Kunst

  1. Gudrun Heamägi 

2. Henri Hütt 

3. Marianne Jõgi 

4. Flo Kasearu 

5. Karel Koplimets 

6. Liisa Kruusmägi 

7. Maigi Magnus 

8. Susanna Emilia Salama 

9. Katrin Sarapuu 

10. Tiina Sööt

 

Stsenograafia

11.  Henry Griin

12.  Ele Krusell

13.  Sander Põldsaar

 

Animatsioon

14.  Idil Deniz Karabay

15.  Zane Oborenko

16.  Anu-Laura Tuttelberg

DISAINITEADUSKOND

 

Disain ja rakenduskunst

17.  Sandra Allemann

18.  Artjom Babitski

19.  Nils Hint

20.  Rainer Kaasik-Aaslav

21.  Karin Kallas

22.  Joanna Kivihall

23.  Maris Loitmets

24.  Anneli Metsmaa

25.  Marta Moorats

26.  Rita Randmaa

 

Tootedisain

27.  Raili Keiv

28.  Anti Laanemaa

29.  Ingela Viks

 

 

ARHITEKTUURITEADUSKOND

 

Sisearhitektuur ja mööblidisain

30.  Kaiko Kerdmann

31.  Ingrid Carolina Marin Lukats 

32.  Katy Seppel

33.  Õnnela Soidra

34.  Tuuli Trei

 

Urbanistika

35.  Siri Ina Ermert

36.  Kaija-Luisa Kurik

37.  Ulla Männi

38.  Triin Pitsi

39.  Sander Tint

40.  Regina Viljasaar

 

 

KUNSTIKULTUURI TEADUSKOND

 

Kunstiteadus

41.  Triin Loks

42.  Annika Toots

 

Restaureerimine ja muinsuskaitse

43.  Johanna Lamp

44.  Elle Lepik

45.  Kärt Pauklin

46.  Anu Seidla

47.  Sille Siidirätsep

48.  Mariliis Vaks

 

 

Kunstiõpetaja

49.  Kalli Kalmet

50.  Jane Raud

51.   Silvia Reinpuu

52.  Maarja Selli

53.  Kadriann Soosaar

 

Kunst ja kultuuriantropoloogia

54.  Helen Adamson

55.  Eliisa Ehin

56.  Bianka Marran

57.  Kristin Raup

58.  Silja Saulep

59.  Tanel Tsirgu

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaga sõpradega:

Postitas Kunstiakadeemia
Viimati muudetud

Uncategorized