Avatud taotlusvoor – Forum Wood Building Baltic 2024

Puitarhitektuuri uurimiskeskus PAKK ja Eesti Kunstiakadeemia arhitektuuriteaduskond koos Tallinna Tehnikaülikooliga kutsuvad teid osalema Tallinnas toimuval Forum Wood Building Baltic 2024 ( http://forum-woodbaltic.com/ ) konverentsil. Konverents on suurepärane võimalus akadeemikutele ja praktikutele kohtuda ja kogemusi vahetada ning õppida valdkonna parimatelt.

Forum Wood Building Baltic on Läänemere äärsetes riikides puitehitiste arhitektuuri- ja inseneriteaduste põhikonverents: tootmis- ja montaažiprojekteerimine, ehitusfüüsika, energiatõhusus, tuleohutus jne. Konverents on osa rahvusvahelisest organisatsioonist Forum Holzbau.

Forum Wood Building Baltic 2024 läbivaks teemaks on integreeritud disain, kus erinevad distsipliinid saavad kokku oma võimaluste ja piirangutega, et teha koostööd ja nihutada puitehituse innovatsiooni piire.

5. Forum Wood Building Baltic 2024 teaduskomisjon kutsub teid esitama akadeemiliste erisessioonide kokkuvõtet aadressil https://www.conftool.org/wbb2024/ 

Esitatavad kokkuvõtted peaksid olema seotud kvaliteetse uurimistööga, mis kirjeldab kontseptuaalse, konstruktiivse, empiirilise, eksperimentaalse või teoreetilise töö originaalseid ja avaldamata tulemusi kõigis puitehituse, puitehituse ja arhitektuuri valdkondades. Parimad artiklid avaldatakse säästva arhitektuuri ja tsiviilehituse ajakirjas (SCOPUS).

Konverentsi ulatus

Taastav ja ringarhitektuur

(Mootor)puidupõhised renoveerimislahendused

Protsessiuuendus puithoonete projekteerimisel ja ehitamisel

Puitkonstruktsioonid (Eurokoodeks 5)

Tuleohutus puitehitistes

Puitkonstruktsioonide ehitusfüüsika

Emissioonivabad puithooned (LCC, LCA)

Tähtsad kuupäevad

Abstrakti esitamine: 25. august 2023

Vastuvõtmise teade: 15. september 2023

Täielik paberkandjal esitamine: 1. november 2023

Läbivaatamise teade: 15. detsember 2023

Täielik paberkandjal vastuvõtt: 12. jaanuar 2023

Esitamine

Abstraktide esitamine on avatud! 

https://www.conftool.org/wbb2024/
Jaga sõpradega:

Postitas Andres Lõo
Viimati muudetud