BAFF kutsub üliõpilasi kandideerima USA praktika programmi

Balti-Ameerika Vabaduse Fond (BAFF) kutsub üliõpilasi ja äsja kõrgkooli lõpetanuid kandideerima erialase praktika programmi, mille abil on võimalik pea aasta aega erialast kogemust omandada Ameerikas.

BAFF programmis osalemine annab võimaluse kiireks isiklikuks ja ametialaseks arenguks ning programmi teeb eriliseks asjaolu, et sisse-saanutele otsitakse BAFF-i poolt sobiv praktikakoht. Samuti tagatakse osalejale stipendium 30 000 dollarit aastas, mis katab kõik kulud ehk lennupiletid, tervisekindlustuse ning võimaldab ka igapäevaselt ära elada USA-s (majutus, toitlustus, reisimine USA-s jmt).

Fondi abil on praktikal käinud üle saja eestlase, kes on olnud väga erineva haridusliku taustaga nagu näiteks: avalik haldus ja avalikud suhted, ajakirjandus, ettevõtlus, IT,  geneetika, kunst, kultuur, mood ja filmindus, heategevus, haridus, energeetika, ehitus, turism, põllumajandus, arhitektuur jpt.

25.10 kell 16-17 toimuval vebinaril räägime eesti keeles ning tutvustame programmi (erialapraktika programm USAs), anname nõu kandideerimise osas ning vastame küsimustele.

Osalemiseks palun registreeruda siin: BAFF erialapraktika vebinar (google.com) 

Programmi kandideerimise tähtaeg on 31.10.2023, seega vebinar on hea võimalus veel enne kandideerimist inspiratsiooni ja nõuandeid saada.