CIRRUSE võrgustiku kohtumine EKAs

Foto: Andres Lõo

Mis on CIRRUS ja kuidas see on EKAga seotud?

Vastavad Rachel Troye (The Oslo School of Architecture and Design, AHO) ja Maria Göransdotter (Kolding School of Design)

Cirrus on mõeldud inimeste ühendamiseks disaini- ja käsitööhariduses Põhjamaades ja Baltikumis. CIRRUS on inimeste kokkutoomine, et luua asju ja arendada disaini, et jagada teadmisi ning praktikaid. EKA on selles võrgustikus väga oluline koostööpartner.
CIRRUS on loodud selleks, et toetada üliõpilasi külastamaks teisi õpeasutusi. Tullakse kokku kursustel ja hariduse jagamise platvormidel. Ja seda ka personali tasandil. CIRRUS on selleks, et lähetada ka administratsiooni ja töötajaid üle piiride, et saada kokku ja õppida üksteiselt. Et üksteise keskkondi külastada ja koos paremaks saada. Oleme väga tänulikud siinsetele inimestele, eriti Sandra Mellile, kes on kogu võrgustiku peakoordinaator ja on seda juba pikka aega teinud. EKA haldab ja koordineerib kogu võrgustikku.

CIRRUS on Põhja- ja Baltimaade kunsti- ja disainikõrghariduse võrgustik. Võrgustikku kuulub 18 kunsti- ja disainikooli Põhjamaadest ja Baltikumist. CIRRUS on üks aktiivsemaid NORDPLUS võrgustikke, igal aastal toimuvad mitmed intensiivkursused, suvekool ja õpetajate seminarid. EKAs on mitmed disainiteaduskonna osakonnad seotud partneriga CIRRUSes erinevate koostöövormide kaudu.

Jaga sõpradega:

Postitas Andres Lõo
Viimati muudetud