EKA avatud akadeemia uute kursuste konkurss

Foto: Mari Männa

Loo uus ja põnev kursus EKA avatud akadeemias! Ootame kursuste ideedega kandideerima EKA vilistlasi ja õppejõude ning teisi loovalade spetsialiste.

EKA avatud akadeemia on suurim elukestva loovõppe keskkond Eestis, millel on oluline roll anda edasi valdkonnapõhiseid teadmisi ja oskusi ühiskonnas. Tutvu EKA avatud akadeemia programmiga siin.

Kandideerimise tähtaeg on 23. jaanuar 2024. 

Mida õpetada

Uue kursuse konkursil osalemiseks palume esitada idee, kus kirjeldad lühidalt kursuse või mikrokraadi sihtrühma ja sisu. Soovitame oma idee esitamiseks kasutada EKA avatud akadeemia kursuse kirjelduse põhja, mis asub sellel lingil. Grupi suurus on soovitatavalt 10 kuni 14 õppurit.

  • Mikrokraad

Mikrokraad on tööturu vajadusi arvestav täiendõpe, pakub uusi erialapädevusi. Mikrokraadi õppekava on loodud koostöös EKA osakonnaga. Vaata mikrokraadi näidet siit.

  • Põhikursus

Põhikursus on kuni ühe akadeemilise aasta kestev õppekaval põhinev täiendusõpe, mis pakub erinevate uusi teadmisi ja oskusi mõtestatud õpiteekonnana. Vaata põhikursuse näidet siit.

  • Lühikursus

Lühikursus on ühele teemale või oskusele keskenduv õpe, mis võimaldab teha tutvust uue loovalaga või täiendada olemasolevaid teadmisi. Vaata lühikursuse näidet siit.

Kandideerimine

Kursuse ideekavandi palume saata 23. jaanuariks EKA avatud akadeemia juhatajale: elise.jagomagi@artun.ee.

Teavitame kõiki kandidaate tulemustest hiljemalt 31. jaanuaril. Väljavalituks osutunud kursustele on lisaks töötasule ette nähtud ka arendusraha. 

Lisainfo

Avatud akadeemia programmijuht 
Pirje Kõvatomas
pirje.kovatomas@artun.ee

Jaga sõpradega:

Postitas Avatud akadeemia
Viimati muudetud