Avatud akadeemia

 

EKA avatud akadeemia on suurim elukestva kunstiõppe keskkond Eestis, mis pakub läbi aasta kõigile huvilistele nii kunsti-, disaini- kui arvutikursuseid. Meie kursuste juhendajad on tunnustatud professionaalid, kes leiavad mitmekülgselt põnevaid lahendusi loovuse arendamiseks. Kursuse läbimisel väljastatakse osalejale EKA avatud akadeemia vastav tunnistus.

Eelakadeemia

Vilistlased

 • Avatud Akadeemias õppides käisin ka täiskoormusega tööl ning sealne õhtune õpe oli minu jaoks väga mugav. Tutvusin paljude eriala ekspertidega, meile korraldati palju erinevaid kursuseid ja meistriklasse. Proovisime graafikat, skulptuuri, tegevuskunsti, maalimist ja palju muud. See aitas mul valida enda jaoks õige suuna – maalikunsti. Peale läbitud õppekava oli mu kindel eesmärk saada sisse maali eriala magistriõppesse, kuhu ka pääsesin. Sain EKAst väga palju kontakte, mis on mind peale lõpetamist professionaalsel kunstiväljal aidanud.
  Avatud Akadeemias õppides käisin ka täiskoormusega tööl ning sealne õhtune õpe oli minu jaoks väga mugav. Tutvusin paljude eriala ekspertidega, meile korraldati palju erinevaid kursuseid ja meistriklasse. Proovisime graafikat, skulptuuri, tegevuskunsti, maalimist ja palju muud. See aitas mul valida enda jaoks õige suuna – maalikunsti. Peale läbitud õppekava oli mu kindel eesmärk saada sisse maali eriala magistriõppesse, kuhu ka pääsesin. Sain EKAst väga palju kontakte, mis on mind peale lõpetamist professionaalsel kunstiväljal aidanud.
  Maria Sidljarevich
  EKA maaliosakonna vilistlane
  Eesti Maalikunstnike Liidu president, kunstnik
 • Avatud Akadeemia on maailma parim kõrgkool, kus saab eestikeelset kunstiharidust! Minu uus elu sai siit alguse.
  Avatud Akadeemia on maailma parim kõrgkool, kus saab eestikeelset kunstiharidust! Minu uus elu sai siit alguse.
  Soho Fond
  Kunstnik
 • Avatud akadeemias õppimine on olnud üks parimaid ja huvitavamaid aegu mu elus. Esiteks ei olnud sealsed õppejõud mitte klassikalises mõttes õpetajad, vaid rohkem sõbrad. Teiseks oli kogu see seltskond eri vanuses üliõpilasi üks väga lahe kogukond ja kolmandaks oli seal lihtsalt VÄGA ÄGE.
  Avatud akadeemias õppimine on olnud üks parimaid ja huvitavamaid aegu mu elus. Esiteks ei olnud sealsed õppejõud mitte klassikalises mõttes õpetajad, vaid rohkem sõbrad. Teiseks oli kogu see seltskond eri vanuses üliõpilasi üks väga lahe kogukond ja kolmandaks oli seal lihtsalt VÄGA ÄGE.
  Tiit Priidel