EKA avatud akadeemia uute kursuste konkurss

Fotokunsti akadeemia tund

Loo uus ja põnev kursus EKA avatud akadeemias! EKA avatud akadeemia on suurim elukestva loovõppe keskkond Eestis, millel on oluline roll anda edasi valdkonnapõhiseid teadmisi ja oskusi ühiskonnas.

Ootame kursustega kandideerima erialaspetsialiste, mikrokraade EKA õppejõududelt ning eelakadeemia kursusi vilistlastelt või tudengitelt. Tutvu EKA avatud akadeemia programmiga siin.

Kandideerimise tähtaeg on 19. veebruar 2023.

Mida õpetada

Uue kursuse konkursil osalemiseks esita idee, kus kirjeldad lühidalt mikrokraadi või kursuse sihtrühma ja sisu. Soovitame oma idee esitamiseks kasutada EKA avatud akadeemia kursuse kirjelduse põhja, mis asub sellel lingil. Grupi suurus on soovitatavalt 10 kuni 14 õppurit.

  • Mikrokraad

Mikrokraad on tööturu vajadusi arvestav täiendõpe, mis on loodud EKA osakondade poolt ja pakub uusi erialapädevusi. Vaata mikrokraadi näidet siit.

  • Põhikursus

Põhikursus on kuni ühe akadeemilise aasta kestev õpe, mis pakub erinevate juhendajate abil uusi teadmisi ja oskusi mõtestatud õpiteekonnana. Vaata põhikursuse näidet siit.

  • Lühikursus

Lühikursus on ühele teemale või oskusele keskenduv õpe, mis võimaldab teha tutvust uue loovalaga või täiendada olemasolevaid teadmisi. Vaata lühikursuse näidet siit.

  • Eelakadeemia kursus

Eelakadeemia kursused aitavad noortel vanuses 16 kuni 26 valmistuda sisseastumiseks ja õppimiseks EKAs. Vaata Eelakadeemia kursuse näidet siit.

Kandideerimine

Kursuse ideekavandi palume saata 19. veebruariks EKA avatud akadeemia juhatajale: elise.jagomagi@artun.ee.

Teavitame kõiki kandidaate tulemustest hiljemalt 1. märtsil. Väljavalituks osutunud kursustele on lisaks töötasule ette nähtud ka arendusraha. 

Lisainfo

Avatud akadeemia programmijuht
Pirje Kõvatomas
pirje.kovatomas@artun.ee

Eelakadeemia koordinaator
Mart Vainre
mart.vainre@artun.ee

Jaga sõpradega:

Postitas Avatud Akadeemia
Viimati muudetud