Suvi – aeg end täiendavalt koolitada

Üheks Avatud Akadeemia traditsiooniks on saanud Suveakadeemia, mille kalendrisse on sel suvel lisandunud uusi ja põnevaid koolitusi.
“Kuidas olla stiilne ja enesekindel” on inspireeriv kursus, mis aitab oma isikupära tugevusi disainida, neid säravalt välja tuua ja oma kasuks tööle panna.

Pidades oluliseks hetkel aktuaalseid teemasid on disainivaldkonna seinistele kursustele lisandunud taaskasutuse nippe jagavad kursused, andes vanale uus elu. Võimalik on tuunida oma jalgratast või taguda rauda sepise kursusel.

Pakume tööturul nõutavat valikut erinevaid arvutikursuseid toetamaks loomingulist tööd tehnilise poole pealt. Kujundusprogrammide abil on võimalik omandada oskuseid sidumaks omavahel loomingulisus digitaalse maailmaga.

Lisaks traditsioonilisele Muhu maalilaagrile on võimalik visandada suve Nõmmel kunstniku koduaias ning maalida lilli Tallinna Botaanikaaias.

Kel soov oma erialaga sügavamalt tegeleda, peaks tutvuma on õppekavadega, mis kestavad  kuni kaks aastat ja annavad vajaliku baasi töötamaks uuel erialal: ruumikujunduse algõpe, kujundusgraafika, fotograafia, arhitektuuri konserveerimine ja restaureerimine, keraamika, tekstiilidisain, veebidisain ja klassikaline maalikunst.

Juhendajateks on Kunstiakadeemia õppejõud, kes muudavad õppeprotsessi pingevabaks ja nauditavaks ka neile, kes varem kunstiga kokku puutunud ei ole. Eelnev kunstialane kogemus pole vajalik.

Ettevõtetele pakume teenusena nende vajadustest lähtuvaid sisekoolitusi, sisustame konverentse, õppe- ja suvepäevi. Koolituste läbimine annab vajaliku baasi töötamaks ja tegelemaks loova alaga ning tõstab ettevõtte personali kvaliteeti ja parendab töötulemusi aladel, mis on seotud disaini, kujunduse või loovusega.

Tule ja avasta loominguline pool endas!
Tutvu suveakadeemia koolitustega siin – suveakadeemia.artun.ee

Jaga sõpradega:

Postitas Eerik Kändler
Viimati muudetud