EKAl uus spin- off ettevõte Stiilitarid OÜ

Stiilitarid OÜ www.stiilitarid.ee tegeleb personaal- ja garderoobistilistikaga. Personaalstilistika teenus sisaldab kliendile stiili leidmisega, tutvustab talle sobivaid lõikeid ja värve, annab nõuandeid ning samaaegselt õpetab saadud teadmisi igapäevaelus kasutama. Garderoobistilistika aitab kliendil luua korda oma garderoobis – analüüsitakse olemasolevaid rõivaid vastavalt kliendi stiilile ja kehakujule, õpetatakse olemasolevaid rõivad kombineerima ning aidatakse luua baasgarderoobi. Lisaks aidatakse oma klientidel leida sobivad riided kaubandusest.

Lihtsas keeles tähendab see, et Stiilitarid lahendavad igapäevaselt paljudele tuttavaid muresid: “Mul ei ole midagi selga panna!”; “Mulle ei sobi mitte midagi!”, “Mul pole aimugi, kuidas oma riideid kombineerida.” jne.

Ettevõtte idee tekkis Birgitil isiklikust vajadusest. Riietumine ja isiklik väljanägemine on tänapäeval suhtlemisvorm. Kui tunned end hästi, siis oled enesekindlam, seised sirgemalt, naeratad rohkem ja isegi räägid veenvamalt. Kui aga välimus pole korras (või kui arvame, et me riietus ei ole olukorrale kohane või korras), võivad rõivad enesekindluse sama kiiresti põrmustada. Isikliku stiili tundmine lubab end palju teadlikumalt maailmale esitada ja mistahes olukorras end mugavalt tunda. Oma kehakuju tundmine annab aga tarkuse valida rõivaid, mis sobivad ja tasakaalustavad kaalu ning proportsioone.

Jaga sõpradega:

Postitas Eerik Kändler
Viimati muudetud