Eneli Kleemann pälvis RKASi stipendiumi

Eneli Kleemann

Riigi Kinnisvara on 11 aasta jooksul toetanud edukaid kinnisvara- ja ehitusvaldkonna bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe tudengeid arendusstipendiumitega „Tuleviku tipud“. Seekord jagati välja viis stipendiumit kogusummas 10 500 eurot.

Ühe tänavuse magistritöö stipendiumi pälvis EKA arhitektuuri ja linnaplaneerimise eriala magistrant Eneli Kleemann tööga „Tühjad kontoriruumid ja kodukontor. Lahendus ülearustele kontoripindadele tulevikus“.

Teised bakalaureuse- ja magistristipendiumid said Liis Tammekand, Anna Krasnikova ja Meelis Vapper Tallinna Tehnikaülikoolist ning doktoristipendiumi Robert Krautmann Tallinna Tehnikaülikoolist.

Stipendiumile said kandideerida kõik bakalaureuse- või rakenduskõrgharidusõppe, inseneri- või magistriõppe ning doktoriõppe tudengid Tallinna Tehnikaülikoolist, Eesti Kunstiakadeemiast, Tallinna Tehnikakõrgkoolist, Tallinna Ülikoolist ja Eesti Maaülikoolist, kelle teadustöö suund on seotud Riigi Kinnisvara tegevuseesmärkidega.

Riigi Kinnisvara AS kui Eesti suurim kinnisvaraettevõte soovib märgata, tunnustada ja toetada uut andekat põlvkonda. Riigi Kinnisvara on toetanud valdkondlikku teadus- ja arendustegevust alates 2011. aastast enam kui poole miljoni euro ulatuses ning tudengeid stipendiumitega kokku juba rohkem kui saja tuhande euroga.

Selle aasta stipendiumikonkursile laekus 29 taotlust.

Jaga sõpradega:

Postitas Tiina Tammet
Viimati muudetud