ERKI Moeshow 2023 kavandite konkurss on avatud!

ERKI Moeshow 2022 Backstage. Foto: Martin Buschmann

Sel aastal juba 36. korda toimuv ERKI Moeshow ootab kavandite konkursile osalema kõiki alustavaid moedisainereid. 

Tänavuse ERKI Moeshow peakorraldaja on tekstiilidisaini tudeng Anastasia Makarova. “Vaba ja alternatiivne loomeruum on inspireeriv ning viljeleb originaalsust ja isikupära. Sel aastal vastavalt soovime luua ka jõulist ERKI-t, produktsioon hõlmab palju julgeid ideid. Ja see on ka meie sõnum disaineritele, olge julged! Ja aega on märtsini, kõik jõuavad,” on Anastasia sõnum disaineritele. “Selgelt on ERKI Moeshow olulisim osa disainerite looming, noorte moekunstnike nägemuse nähtavaks tegemine on meie eesmärk.”

Oma kavandi võivad esitada kõik keskkooli lõpetanud ja edasi õppima asunud disainerid, oodatud on ka oma õpingud kuni kolm aastat tagasi lõpetanud moekunstnikud. Osaleda on oodatud ka välismaal resideeruvad disainerid.

26. jaanuaril välja kuulutatud kavandite konkursi lõputähtajaks on 13. märts kell 18.00.

Oma loovideede esitamiseks on kaks võimalust: need võib saata posti teel Eesti Kunstiakadeemiasse, aadressil Põhja Puiestee 7, või toimetada kooli fuajees asuvasse valvelauda.

Konkursil osalevad disainerid, kelle looming jõuab 17. juunil Noblessneri sadamalinnakus toimuvale ERKI Moeshow’le, tehakse teatavaks 20. märtsil. 

Iga-aastane ERKI Moeshow on oma pika toimumisaja vältel kujunenud üheks Eesti moemaastiku olulisimaks sündmuseks. Tegemist on Eesti Kunstiakadeemia tudengite poolt korraldatud üritusega, mille haare on tänaseks rahvusvaheline. Finalistide hulgast valib žürii ka silmapaitva esikolmiku. 2022. aastal pälvis esikoha Eneken Johanson kollektsiooniga “Who Let the Dust Out”, millega kaasnes 1200 euro suurune preemia.

Konkursi reeglitega on võimalik täpsemalt tutvuda SIIN.

Lisainfo:

erki.moeshow@artun.ee

ERKI Moeshow sotsiaalmeedias:

Instagram: https://www.instagram.com/erkimoeshow/

Facebook: https://www.facebook.com/ERKIMoeshow/

Jaga sõpradega:

Postitas Anastasia Makarova
Viimati muudetud