ERKI Moeshow 2023 modelliotsing

ERKI Moeshow 2022 Backstage. Foto: Martin Buschmann

Sel aastal Noblessneri sadamalinnakus toimuv ERKI Moeshow otsib modelle 17. juunil toimuvale moeetendusele. Tõeliseks moe suursündmuseks kujunenud moeshow on lahendatud kunstilisemalt kui kunagi varem.

Modelliotsing toimub 6. mail kell 12.00-15.00 Tallinnas Solarise kaubanduskeskuses, aadressil Estonia pst 9. Kohapeal toimub registreerimine, mõõtmine, pildistamine ja osalejatel on võimalus näidata catwalk’il juhtnööride järgi oma kõndimise oskust. Kohapeal on nii disainerid kui modelli- ja castingu-agentuur Agency Icon. Kui oled vähemalt 15-aastane, valmis väljakutseks moelaval ja soovid olla osa ERKI Moeshow ajaloost, siis see võimalus on just Sulle!

ERKI Moeshow pikaaegne korraldaja, meeskonna mentor Karin Kiigemägi julgustab kõiki võimalusest kinni haarama. “See on võimalus, kus võid silma jääda skautijatele, rääkimata ERKI moelavale pääsemise võimalusest. Iga kostüümiga noorte, kirglike disainerite kollektsioonist, mis teile poodiumil kanda usaldatakse, on kaasas tõeline muusa puudutus!”, lisab ta.

Casting‘ule selga panna neutraalset tooni mustrita ja logodeta t-särk/top/kleit, jalga panna kitsad või lühikesed püksid või seelik ja tennised. Samuti on oluline, et juuksed oleksid puhtad ning nägu ilma meigita (kerge jumestus on lubatud). Tüdrukutel kaasa võtta kontsakingad ning pikkade juuste puhul juuksekumm.

Rohkem infot ürituse kohta on leitav ERKI Moeshow Facebooki’s ja kodulehel.

Jaga sõpradega:

Postitas Anastasia Makarova
Viimati muudetud