Graeme Brooker, Sally Stone “Sisearhitektuuri põhitõed 01: Vorm ja konstruktsioon sisearhitektuuris”

Sarja „Sisearhitektuuri põhitõed“ esimene köide „Vorm ja konstruktsioon“ uurib viise, kuidas hoone ehituslik konstruktsioon interjööri kujundamist mõjutab. Raamat käsitleb ka selliseid füüsilisi tegureid nagu valgus ja orientatsioon, hoone kontekst ning säästlikkus. Nende osas pakutakse välja interpretatsiooni, hindamise ja kasutamise meetodid ning analüüsitakse nende mõju sisearhitektuurile ja hoonete ümberkujundamisele

„Sisearhitektuuri põhitõed“ on raamatusari, mis tutvustab sisearhitektuuri ja selle aluseks olevaid põhimõtteid. Peamisi teooriaid täiendavad kaasaegsete sisekujunduste detailsed analüüsid, mis teevad ilmuvast raamatust käsiraamatu nii sisearhitektuuri- kui arhitektuuritudengitele, samuti ehitusinseneridele ja kinnisvaraarendajatele ning kõigile lugejatele, kes on sellest alast huvitatud. Sarja 2. köide „Kontekst + keskkond“ ilmus eesti keeles 2016. aastal.

Graeme Brooker on Royal College of Art sisearhitektuuri osakonna juhataja, Sally Stone töötab õppejõu ja programmijuhina Manchesteri Arhitektuuriülikoolis.

Tõlkinud Katrin Kask
Keeletoimetaja: Tiina Hallik

184 lk, eesti keeles
Eesti Kunstiakadeemia Kirjastus, 2018

ISBN 978-9949-594-65-8

Jaga sõpradega:

Postitas Neeme Lopp
Viimati muudetud