HELEMUST/SÜSIVALGE: TÄNA KELL 18 TÕNU TUNNEL

Täna õhtul kell 18.00 Tallinna Linnagaleriis on Tõnu Tunneli näituse avamine.
ArtPrinti Noore Fotokunstniku Stipendium 2013 võitja TÕNU TUNNELi Näituse avamine kolmapäeval 24.04.2013 kell 18.00 Tallinna Linnagaleriis!
Kõik on oodatud!
helemust/süsivalge
Tõnu Tunnel
Tallinna Linnagaleriis 25.04-19.05.2013
Avamine 24.04.2013 kell 18.00
Fotokunstnik Tõnu Tunnel tegeleb näituse “helemust/süsivalge” raames valguse fotografeerimisega. Aina intensiivistuv visuaalse kultuuri üleküllus on ajendanud teda oma fotosid lihtsustama ja rohkem süvitsi minema. Fookuseks on juurte juurde naasmine ning algtõe otsimine. Käesoleva seeria eesmärk ei ole niivõrd mingite metafüüsiliste teemade lahkamine, vaid pigem valgusvormide ning fotograafia ühildamine.
Tõnut on alati paelunud fotoaparaadi kui proteesi või mehaanilise kehapikenduse idee. Fotoaparaat kui masin, mis võimaldab meil kohati näha selliseid objekte või situatsioone, mida me palja silmaga näha ei suuda.
“helemust/süsivalge” mängib rikkaliku tähendusväljaga urbanistlikust keskkonnast eemal, metsikumas looduses, läbi erinevaid valgussituatsioone, püüdes fotole korraga talletada nii pimedust kui valgust, jäädes ise nende kahe vahele – olukordadesse, kus mustas kumab alati pisut valget ja valges alati tilk musta.
Näitus valmis Artprint’i ja HP poolt välja kuulutatud Noore Fotokunstniku stipendium 2013 raames.
Näitust toetasid Artprint ja HP, MTÜ Fotokunstnike Ühendus ja Eesti Kunstiakadeemia Fotoosakond.
Suured tänud kõigile kes on kaasa aidanud näituse valmimisele. Eraldi tänud teile – Birgit, Ave, Reimo, Taavi, Joosep, Renee!
Näitus on tasuta!
info:

Jaga sõpradega:

Postitas Kunstiakadeemia
Viimati muudetud