KUTSE: Põhja- ja Baltimaade visuaalse kommunikatsiooni hariduse võrgustiku kohtumisele ja sümpoosiumile

Kutsume teid 2.–3. novembril iga-aastasele Põhja- ja Baltimaade visuaalse kommunikatsiooni hariduse võrgustiku kohtumisele ja sümpoosiumile.

Sel aastal on teemaks uurimus. Uurimus tähendab sageli palju erinevaid asju – visuaalset uurimistööd, akadeemilist uurimistööd, praktikapõhist uuringut või turu/sihtrühma uuringut.

Hariduses palutakse õpilastel sageli enne projekti alustamist mõnda teemat uurida. See võib varieeruda alates paari pildi otsimisest internetist erinevate materjalide ulatusliku analüüsini. Doktorandid kasutavad oma uurimustöös akadeemilisi allikaid ja uurimismeetodeid.

Kuidas see kehtib visuaalse kommunikatsiooni ja praktikapõhiste doktoriõppe kohta? Millised alternatiivsed uurimisviisid sobivad visuaalse kommunikatsiooni üliõpilastele ja spetsialistidele? Koguneme, et jagada kogemusi ning arutada neid ja muid küsimusi uurimistöö rolli kohta visuaalses kommunikatsioonis ja disainihariduses.

Osalejatelt oodatakse lühikest (20-minutilist) ettekannet uurimustöö rollist tema praktikas kujundaja ja/või koolitajana.

Kahepäevase sümpoosiumi täielik programm avalikustatakse 2023. aasta oktoobris.

Küsimuste korral kirjutage:
ott.kagovere@artun.ee
maria.keskula@artun.ee 

Jaga sõpradega:

Postitas Aaro Veiderpass
Viimati muudetud