Õmblusaktsioon Ukraina heaks

Õmblusaktsioon Ukraina heaks
Õmblusaktsioon Ukraina heaks1
Õmblusaktsioon Ukraina heaks2
Õmblusaktsioon Ukraina heaks3
Õmblusaktsioon Ukraina heaks4
Õmblusaktsioon Ukraina heaks5
Õmblusaktsioon Ukraina heaks6
Õmblusaktsioon Ukraina heaks7
Õmblusaktsioon Ukraina heaks8
Õmblusaktsioon Ukraina heaks9

Õmblusaktsioon Ukraina heaks jõudis lõpule!

Eelmisel ja üleeelmisel nädalal toimusid moeosakonnas Piret Pupparti, Agne Talu-Vürmeri ja Lisette Sivardi eestvedamisel õmbluspäevakud Ukrainast saabuvate sõjapõgenike tarvis voodipesu valmistamiseks. Ühtekokku toimetati viiel päeval ning abikäsi pakkus ligi 80 inimest alates tudengitest kuni rektoraadini.

Materjalina kasutati tegevuse lõpetanud voodipesuettevõtte pooleliolevat toodangut. See tähendas, et juurdelõikus oli ettevõtte poolt näteks padjapüüridele tehtud ja teinekord ka üks või kaks küljeõmblust olemas. Esemed tuli lõpetada või enamikul kordadel valmis õmmelda nullist. Lisaks laekus puuvillaseid voodipesu kangaid juurde ka teistelt annetajatelt, et ette võtta suuremate täiskasvanutele mõeldud komplektide valmistamine.

Nüüd on aeg aktsiooni tibusid lugeda ning heita pilk peale, mis ühisel jõul valmis:

  • 132 täiskasvanute padjapüüri
  • 106 laste padjapüüri
  • 16 täiskasvanute tekikotti
  • 21 laste tekikotti
  • 4 täiskasvanute voodilina
  • 13 laste voodilina

Tekikotid said kõik sobivate padjapüüride ja võimalusel ka voodilinaga komplekteeritud. Esemed ja killuke kodutunnet toimetatakse abivajajateni aprilli esimesel nädalal.

Suurimad tänud kõikidele panustajatele Marve, Tiina, Kristiina, Maarja, Anu-Laura, Liina-Liis, Yufang, Triin, Sergei, Kai, Daria, Valeria, Anneli, Stella, Ulvi, Anneli, Liisa, Ester, Mairo, Ada, Piret, Jekatrina, Tex, Johanna, Polina, Sandra, Nora, Jana, Karin, Kersti, Leonardo, Angelina, Andres, Francesca, Triin, Helin, Fukumi, Linda, Rob, Aire, Zane, Elisabeth, Mia, Madli, Adrien, Inessa, Juss, Maria, Varje, Sandra, Pille, Hedi, Jaana, Anna-Liisa, Maarja, Tiia, Nele, Kadi, Caludia, Liisbeth, Fernanda, Kaia, Irene, Janne, Kadri, Marin, Mia, Solveig, Anu. Ja neile, kes nime kirja panemata meiega ajaakna ilmnedes spontaanselt liitusid! Aitäh!

Jaga sõpradega:

Postitas Andres Lõo
Viimati muudetud