Parima Aksessuaaridisaini Tudengi 2022 preemia laureaat on Dina Aller

Dina Aller. Foto: Kelian Luisk

Eesti Kunstiakadeemia Aksessuaari ja köite osakonna Parima Aksessuaaridisaini Tudengi tunnustuse ja rahalise preemia pälvib magistrant Dina Aller. 

Aksessuaari ja köite osakond tunnustab Dina pühendumist erialastes õpingutes ning silmapaistvat loomingulist tööd. Lisaks osalemisi mitmetel konkurssidel nagu Global Footwear Awards, InMyShoes Milano, Scripta Manent, Box Your Book ja konkurss-näitus ”Perspektiivid”.

Parima Aksessuaaridisaini Tudengi preemia antakse igal aastal ühele bakalaureuse või magistri tudengile, äramärkimaks ning tunnustamaks üliõpilase silmapaistvat õppetööd ja erialast tegevust. Tegemist on ühekordse 500€ suuruse rahalise stipendiumiga, mis kuulutatakse välja õppeaasta lõpus.

Aksessuaari  ja köite osakonna juhataja Stella Runnel sõnab: “Dina on erakordselt laia haardega tudeng, kes suudab aksessuaari valdkonna piire kombata nii moe, tootedisaini kui köite suunal. Vahepeal tundub, et kõik, mida Dina puudutab, muutub kullaks — kombinatsioon loomingulisusest, põhjalikkusest ning suurepärasest tööeetikast on toonud talle palju auhindu ja võite; ta on juba aastaid eriala inimeste seas silma paistnud kui tohutu potentsiaaliga disainer.” 

 

IMG_6418
DSC_2141
IMG_2143
fotoKarinKallas
IMG_48881
Magnetic MRO Pitch x Safety chair for babies
3
Kristjan Madalvee Cota Photo
DSC_2150
_C5A4835-Edit (1)
IMG_5958
Näiteid Dina teostatud projektidest ja töödest
Jaga sõpradega:

Postitas Andres Lõo
Viimati muudetud