Ro Spankie “Sisearhitektuuri põhitõed 03: Interjööri kujutamine joonisel”

„Sisearhitektuuri põhitõed” on sari sisearhitektuuri eriala ja selle aluseks olevate põhimõtete tutvustamiseks. Peamisi teooriaid täiendavad sisekujundusprojektide analüüsid, mis teevad sellest raamatust käsiraamatu nii tudengitele kui ka kõigile inimestele, kes on sisearhitektuurist huvitatud.

Sarja kolmas raamat „Interjööri kujutamine joonisel” pakub sissejuhatust interjööri kujutamisse nii joonistel kui maketi või mudeli ehitamise teel. Raamat uurib mitmeid joonistamise ja joonestamise tehnikaid ja pakub välja meetodi, kuidas neid mõista ning millal neid kasutada. Põhiliste teooriate toetamiseks kasutatakse nii traditsiooniliste kui tänapäevaste projektide uuringuid, mis muudab selle raamatu informatiivseks ja inspireerivaks kokkuvõtteks interjööri kujutamise võimaluste teemal.

Sarjast „Sisearhitektuuri põhitõed” on eesti keeles varem ilmunud „Kontekst ja keskkond” ning „Vorm ja konstruktsioon sisearhitektuuris”.

Dr Ro Spankie on University of Westminster sisearhitektuuri eriala juht ja õppejõud. Ta on töötanud samas ka kui sisearhitekt ja mööblidisainer ning on oma interjööriga seotud töid eksponeerinud ja avaldanud nii Suurbritannias kui ka välismaal. Ta on Ühendkuningriigi sisearhitektuuri ja sisekujunduse õppejõudude foorumi Interior Educators asutajaliige ning kaastoimetaja rahvusvahelises ajakirjas Interiors: Design, Architecture, Culture (Taylor & Francis).

Tõlkinud Katrin Kask
Keeletoimetaja: Tiina Hallik
Kujundus: John F McGill

176 lk, eesti keeles
Ava Raamat & Eesti Kunstiakadeemia Kirjastus, 2022

ISBN: 978-9916-4-1120-9

Jaga sõpradega:

Postitas Neeme Lopp
Viimati muudetud