T4EU äriplaani võistlus, 2. hooaeg

Tudeng, tule arenda oma jätkusuutlikku äriplaani!

Äriplaanikonkursi eesmärk on levitada innovatsioonikultuuri akadeemilises maailmas ja Euroopa ärikeskkonnas. Muutes originaalsed ideed äriideeks, soodustab see ettevõtete (ülikoolide/akadeemiliste spin-offide ja innovatiivsete idufirmade) asutamist ja laienemist.

Võistlus keskendub jätkusuutlikele ideedele. Oma kogemust jagatakse rahvusvahelise meeskonnaga ja professionaalsete metoritega. Võistlusele valitud ideed osaleva koolitusel.

Parim projekt võidab 5 000€.

Ajakava:

  • 31.03 äriplaani registreerimise tähtaeg. 7 parimat projekti valitakse järgmisse vooru.
  • Aprilli keskpaigast mai lõpuni toimub koolitus. Mentoriteks on ettevõtjad, konsultandid, juhid, spetsialistid, äriinglid ja institutsionaalsed investorid ning ülikoolide õppejõud, kes õpetavad äriplaani koostamist ja pitchimist. Valitud rühmad läbivad ka ettevõtluskultuuri koolitusi ärijuhtimise teemadel (äriplaneerimine, strateegia, turundus, organisatsioon, raamatupidamine, rahandus ja tööstusomandi kaitse) ning ideid arendatakse ülikooli, tööstuse ja finantsringkondades.
  • Juuni alguses toimub auhinnatseremoonia.

Võistluse korraldab Trieste ülikool Itaalias.

Rohkem infot, registreerimine ja reeglid Transform4Europe kodulehel: https://transform4europe.eu/t4eu-business-plan-competition-2nd-edition/

Jaga sõpradega:

Postitas Piret-Klea Velleste
Viimati muudetud