TASE’21 FILM

Eesti Kunstiakadeemia lõputööde festivali TASE’21 filmiprogramm
11.06 kell 18.00
Põhja pst 7
TASE FILM on traditsiooniline TASE festivali programmi kuuluv üritus, kus tulevad linastumisele EKA tudengite videod ja lühifilmid. Programm kestab ligikaudu poolteist tundi ning toimub EKA auditooriumis (A101).
Piirangute ajal pani nii mõnegi kodus istumine tundma varasemast sügavamat tõmmet kokanduse ja toidumaailma vastu. Katsetati ning kaupluses ahnitseti kõike, mida vaja oli ja ei olnud. Ka kõige sügavamale linnaelu kihtide alla mattunud inimene leidis oma tee looduse rüppe, maakoju, taimede ja puudeni. Samuti tekitas normaalse elu taastumist oodates küsimusi aeg kui abstraktne nähtus, selle liikumine ja kaduvus, mälu ja unustus.
Sel aastal toimuv TASE filmiprogramm otsib otsesemaid ja kaudsemaid seoseid karantiinis olemisega esile kerkinud temaatikatest. Mitmed teosed ei ole siiski valminud autorite isiklike tõlgenduste või mõtetena pandeemia ajastust. Programm aga suunab linastumisele tulevate videoteostega fookuse viimasel aastal tekkinud nähtustele eelkõige koduseinte vahel kuid ka väljaspool.
Filmiprogrammi kuraator: Ketlin Käpp
Filmiprogrammis osalejad: Kadi Sink, Urmet Piiling, Gert Rasmus Rannamets, Erik Risto Merisalu, Marto Mägi, Silvia Minali, Johannes Luik, Mattias Jürgen Veller, Saara Kuum, Jaan Pavliuk, Gerda Hansen, Eliisabet Kuslap, Liisamari Viik, Viktoria Martjanova, Karl-Christoph Rebane, Karola Ainsar, Anita Kremm, Mirjam Varik, Laura De Jaeger, Kadri Räis, Nora Schmelter
Ohutuse tagamiseks siseruumides kehtib auditooriumis 50% ruumi täituvus nõue.
Jaga sõpradega:

Postitas Pire Sova
Viimati muudetud