Valmis raamat “Ennast pildile pannes”

Uurimisprojekti „Fast Forward: Women in Photography“ raames on valminud suurprojekt „Putting Ourselves In The Picture“, mille väljundid võivad olla suurepäraseks inspiratsiooniks ka EKA tudengitele.

Projekti rahastati võrdõiguslikkuse, mitmekesisuse ja kaasamise kaasamise stipendiumi (Equality, Diversity and Inclusion Engagement Fellowship) kaudu Kunstide ja humanitaarteaduste teadusnõukogu poolt, mis on osa Ühendkuningriigi teadusalgatusest.

Tulemused on järgmised:

Kirjastuse Trolley Books välja antud raamat, mille toimetajad on Maria Kapajeva (EKA doktorikandidaat) ja professor Anna Fox (UCA, Ühendkuningriik), mis käsitleb koostööprojekte pagulas- ja migrantnaiste ning mittebinaarsete inimestega.

Taskuhäälingusaadete sari ja rida lühifilme ning intervjuusid projektis osalejatega, mis on kõik leitavad Fast Forwardi veebisaidilt

Fast Forward on Loominguliste Kunstide Ülikooli (University for the Creative Arts) uurimisprojekt, mis tegeleb naiste fotograafiaga. 2014. aastal Tate Moderni paneeldiskussioonil alguse saanud projekt on fotograafiamaailmas oma oluline naisfotograafide loomingu esiletõstmisel ja väljakujunenud kaanonite kahtluse alla seadmiseks. 

https://fastforward.photography/

Jaga sõpradega:

Postitas Andres Lõo
Viimati muudetud